1.76 100 Kilo nasıl kilo verilir?

Lethium6161

Hectopat
Yaşım 16. Kilom 100. Boyum 176 cm. Kendimi çok ahmak hissediyorum. Sürekli oturmaktan iyice şiştim. Bugünden sonra değişime başlıyorum. Evde kullanabileceğim 2 tane 5KG'lik dambılım var. Çok gelişmemiş bir ilçede yaşadığımdan dolayı spor salonuna gidemiyorum. Fakat yazın kesin olarak gideceğimden eminim. Aralıklı oruca başlamayı düşünüyorum. Öneriniz varsa eğer yazarsanız çok memnun olurum. Kilomu haftalık olarak buraya atacağım.

Dambılla, ağırlık kaldırmakla kilo verilmez. Kalori açığı oluşturmalı ve kardiyo yapmanız lazım.

Merhaba. Tespit ettiğime göre kilolu insanlar şekerli içecekleri çok fazla tüketiyorlar. Sen de kendini tespit et. En çok neyi tüketiyorsun?
Yıllardır ev yemekleriyle kilo almaya çalışırım sporla beraber Max 75 kiloya çıktım. Burada demek istediğim bir ek gıda tüketiyorsun ki fazla kalori alıyorsun bu da kilona yansıyor. Onları keser ve ev yemekleri yersen zaten kilo verirsin.
Hareketi arttırmak çok önemli. Her gün yürüyüşe çıkmanı öneririm.
Bol şans.

Merhaba. Tespit ettiğime göre kilolu insanlar şekerli içecekleri çok fazla tüketiyorlar. Sen de kendini tespit et. En çok neyi tüketiyorsun?
Yıllardır ev yemekleriyle kilo almaya çalışırım sporla beraber Max 75 kiloya çıktım. Burada demek istediğim bir ek gıda tüketiyorsun ki fazla kalori alıyorsun bu da kilona yansıyor. Onları keser ve ev yemekleri yersen zaten kilo verirsin.
Hareketi arttırmak çok önemli. Her gün yürüyüşe çıkmanı öneririm.
Bol şans.
Teşekkür ederim öncelikle. Fastfood tüketmiyorum. Fakat çok yemek yiyorum. Kendimi durduramıyorum. Şekerli içeceklerle de pek aram yok. Daha çok kahve içmeyi severim. Dediğiniz gibi ek gıda olarak fazlaca yemek yiyorum. Yürüyüşe de başlayacağım.

Dambılla, ağırlık kaldırmakla kilo verilmez. Kalori açığı oluşturmalı ve kardiyo yapmanız lazım.
Teşekkürler.

Ağırlığı boşver kardiyo yap + olarak ip atla.
Bu tarz yanlış düşüncelerden uzak durun öncelikle.
Şimdilik eğer ki spor salonuna gidemiyor iseniz Evinize ağırlık alarak hafifçede olsa Ağırlık idmanlarına başlayın. Ama önceliğiniz diyetiniz olmalı.

Ağırlık kaldırıp nasıl kilo verecek acaba arkadaş :D ?
Ağırlık idmanları vücudun toplanmasına ve deri sarkması gibi bir çok soruna çözüm olmaktadır. Eğer ki sağlıklı kilo verilmek yağ yakılmak isteniyorsa ağırlık kaldırma muhakkak olmalıdır.
Konuyla ilgili detaylı video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu uygulayarak verebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı