Nasıl kilo verilir?

wewe12212

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizlere soru ve tavsiye vermenizi isteyeceğim. 13 yaşındayım, 1.62'yim, 60 -65 kiloyum sürekli yemek düşünüyorum, acıkıyorum. Nasıl kilo veririm? Evimin yakınında gym var fakat koşu bandında kilo verir miyim? Nasıl kas kütlesi alabilirim? Nasıl az yerim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl kilo veririm?
Kalori açığı bırakıp hareket ederek. Eğer bu süreçte proteine yüklenir yağı azaltırsan çok fazla kas kaybetmemiş olursun.

Günlük kalori ihtiyacınızı internetten hesaplayabilirsiniz.
Evimin yakınında gym var fakat koşu bandında kilo verir miyim?
Evet, hareket etmek kardiyo yapmak her zaman yağ yakımınıza ve kilo vermenize olumlu etki edecektir ancak spor salonuna sadece koşu bandı için yazılmanızı önermem.
Nasıl az yerim?
Bunun cevabı sende, iradene sahip çıkacaksın, bunun için size taktik verebileceğimi düşünememekteyim ancak okula giderken yanınıza sadece su parası alın ve meyve götürün, bu şekilde okulda aldığınız kaloriyi minimuma düşürürsünüz. Tok durabilmek için muz, mandalina tercih edebilirsiniz.
Nasıl kas kütlesi alabilirim?
YouTube'den spor ile ilgili içerik üreticilerini izleyerek öğrenime başlayabilirsin, tavsiyem ilk olarak bu videodan başlaman:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1 ay içinde kas kütlesi kazanmak yeni başlayan birisi için imkansıza yakın, ileri süreçlerde kas kütlesi kazanımı ile ilgili araştırmalara geçiş sağlarsın.

Günlük alman gereken kalori miktarından ne kadar az yersen o kadar kilo verirsin. Hem az yiyip hem spora gidip, kardiyo yaparsan. Bir de güzel bir diyet ile gayet rahat kilo verirsin

GYM'e git ama saçma sapan kardiyo antrenmanları yapma. Ağırlık çalış, zorla kendini. 1 saat kardiyo yazıyorsa da hoca bir daha dinleme o hocayı. Onun dışında az yiyeceksin başka yolu yok bu işin. Yağsız, düşük karbonhidrat yüksek protein beslenmen lazım. Ha ben gırtlağıma düşkünüm diyorsan o zaman sabahları koşu vs. yaparak aldığın kaloriyi ordan telafi etmen gerekecek. Çok daha zor bu şekilde.

Arkadaşlar sizlere soru ve tavsiye vermenizi isteyeceğim. 13 yaşındayım, 1.62'yim, 60 -65 kiloyum sürekli yemek düşünüyorum, acıkıyorum. Nasıl kilo veririm? Evimin yakınında gym var fakat koşu bandında kilo verir miyim? Nasıl kas kütlesi alabilirim? Nasıl az yerim? Teşekkürler.

Bro spor uzun vadede seni güçlendirir lakin beslenme danışmanına / diyetisyen görün sana yaşına uygun düzenli beslenme programı verir.

İlk beslenme düzeni-diyet sonra spor(önem açısından). Nasıl olsa spora gidiyorum yiyim yakarım mantığıyla yazılırsanız ya da koşayım zayıflayım mantığında çalışırsanız verimsiz olur. Önce beslenme düzeni sonra spor.

Geri
Yukarı