1.8 PvP mi yoksa 1.9 PvP mi?

Doğru. 1.9 daki takımlı oyunlar çok eğlenceli olsada daha rekabetçi olduğundan 1.8 i daha çok severim. Bu arada 1.7 ile 1.8 de ne kadar fark var. Eski forumlara baktım 1.7 daha iyiydi falan görüyorum.
Block-hit falan yapılıyordu. Sağ ve sol clickle beraber daha iyi rekt atılıyordu diye hatırlıyorum. Aynı anda basa basa yapınca yani.

Hocam hangi fareyi kullanıyorsunuz?

Razer DeathAdder v2. double Click gibi adaletsiz bir yöntemi kullanmam.

Block-hit falan yapılıyordu. Sağ ve sol Click'le beraber daha iyi rekt atılıyordu diye hatırlıyorum. Aynı anda basa basa yapınca yani.

1.8.8 PvP'sini değişmem. 1.7 Hitler'ini de değişemem.

Tabii ki 1.7 daha iyi. Eğer Client kullanmayacaksanız old animations modunu indirebilirsiniz 1.7 animasyonları için. Ovo'de iyi bir fark yaratıyor kesinlikle ve kullanılması lazım. Ama şu da var 1.7'de hit delay yoktu. 1.8'den itibaren hit delay geldi ve bir süreliğine kılıcı sallarsanız kılıç durur bir süreliğine 1.8'de. 1.7'de bu yok ve aslında büyük bir avantaj olabiliyor bazı nadir durumlarda. Ama başa çıkması gıcık eder. Karşıdakinin bunu kullanıp kullanmadığını bilemezsin. Labymod'da 1.8 olmasina rağmen 1.8 versiyonlarındaki hit Delay'i kaldırmışlar. Kısacası bir hile Client'ı diyebiliriz. Ha Hypixel oynayacaksanız Low ping 20CPS butterflier'lar sizi bayağı gıcık edecek haberiniz olsun.

Tabii ki 1.7 daha iyi. Eğer Client kullanmayacaksanız old animations modunu indirebilirsiniz 1.7 animasyonları için. Ovo'de iyi bir fark yaratıyor kesinlikle ve kullanılması lazım. Ama şu da var 1.7'de hit delay yoktu. 1.8'den itibaren hit delay geldi ve bir süreliğine kılıcı sallarsanız kılıç durur bir süreliğine 1.8'de. 1.7'de bu yok ve aslında büyük bir avantaj olabiliyor bazı nadir durumlarda. Ama başa çıkması gıcık eder. Karşıdakinin bunu kullanıp kullanmadığını bilemezsin. Labymod'da 1.8 olmasina rağmen 1.8 versiyonlarındaki hit Delay'i kaldırmışlar. Kısacası bir hile Client'ı diyebiliriz. Ha Hypixel oynayacaksanız Low ping 20CPS butterflier'lar sizi bayağı gıcık edecek haberiniz olsun.
Hocam yanlış yazdığımı söylemiştim Mousem double click yapmıyor 12 13 cps en fazla 14 15 nadir. Bu arada mousen kötü yada iyi yanlarını söyler misiniz?

Bu arada Bloody mouseler önerir misiniz?

Hocam yanlış yazdığımı söylemiştim Mousem double click yapmıyor 12 13 cps en fazla 14 15 nadir. Bu arada mousen kötü yada iyi yanlarını söyler misiniz?

Bu arada Bloody mouseler önerir misiniz?
Hayır önermem çok dandik bir yapı kalitesi. Tek kötü yanı double click yapmaması pvp oyuncuları için.

Yeni konular

Geri
Yukarı