1.800 TL monitör önerisi

ogmaest

Femtopat
Selam arkadaşlar, uzun süredir monitörüm bozuktu ve maalesef televizyona bağlayarak idare etmeye çalıştım. Sistem toplayacağım ve ona göre alırım dediğim için hep erteledim fakat maddi durumumdan dolayı çok uzun süre sistem toplayamayacağım ve en azından işin göz sağlığı boyutunu da düşünürsek kısa sürede yeni bir monitör almam gerektiğini düşünüyorum. Televizyon özelliklerini bilmiyorum ama normal monitörlere göre bayağı büyük ve artık buna alıştığım içinde 24'' bile bana ufak gelecekmiş gibi hissediyorum. Sizlerden minimum 24'' ama olursa 27'' ve maksimum 1.800 TL fiyat bandında IPS panel bir monitör önerisi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

IPS panelin ne olduğunu bilmiyorum ama bu monitör asus 27 inç 0.5 ms ve 144 hz. İsteklerini karşılayacağını düşünüyorum hazır indirimdeyken paran varsa almanı öneririm. Bilgili arkadaşlar ekstra yardımcı olacaktır.

Selam arkadaşlar, uzun süredir monitörüm bozuktu ve maalesef televizyona bağlayarak idare etmeye çalıştım. Sistem toplayacağım ve ona göre alırım dediğim için hep erteledim fakat maddi durumumdan dolayı çok uzun süre sistem toplayamayacağım ve en azından işin göz sağlığı boyutunu da düşünürsek kısa sürede yeni bir monitör almam gerektiğini düşünüyorum. Televizyon özelliklerini bilmiyorum ama normal monitörlere göre bayağı büyük ve artık buna alıştığım içinde 24" bile bana ufak gelecekmiş gibi hissediyorum. Sizlerden minimum 24" ama olursa 27" ve maksimum 1.800 TL fiyat bandında IPS panel bir monitör önerisi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

MSI G241 öneririm muhtesem ben kullaniyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201123-190530~2.png
    Screenshot_20201123-190530~2.png
    237,8 KB · Görüntüleme: 31

Geri
Yukarı