1.800 TL'ye akıllı saat veya bileklik önerisi

Rainbux

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Akıllı bileklik veya saat almayı planlıyorum. Tercihlerim arasında Haylou RS 4 Plus (1500 TL), Xiaomi Mi Band 8 (1400 TL) veya Xiaomi Mi Band 7 Pro (1800 TL) var. Önceliklerim sürekli açık ekran ve akıcı bir menü (60 Hz desteği). Sürekli açık ekranı her gün kullanacağım. Sağlık ölçümlerinin doğruluğunun güvenilir ve tutarlı olması da önemli. iPhone 11 kullanıcısıyım, iOS ile bağlantı problemi yaşamaması gerek. Bileklik yerine saat tercih etmeyi düşündüğümden Haylou RS 4 Plus gayet mantıklı geliyor ancak uygulamasından ve tema seçeneklerinin yetersizliğinden şikayet edildiğini gördüm. Xiaomi Mi Band 7 Pro melez tasarım, Xiaomi Mi Band 8 ise de bileklik olduğundan çok tercih edesim yok. Kısaca gönlüm Haylou'dan yana ama saat iyi değil diyorsanız bu üçünden birini seçeceğim, hangisini seçmeliyim? Bu saatleri kullanmış olanlar varsa deneyimlerini, şikayetlerini ve önerirse hangisini önerdiğini yazarsa sevinirim.

O butcede Mi Band tercih etmek hata olur, RS4 Plus alinabilir o tarz saat seviyorsan uygulamasinin arayuzu fena degil ve dendigi kadar sorun cikarmiyor.

Eger senin icin sensor tutarliligi onemli ise Huawei bakmani oneririm onun haricinde de Amazfit GTS 2 olabilir 2.el alirim dersen.

O butcede Mi Band tercih etmek hata olur, RS4 Plus alinabilir o tarz saat seviyorsan uygulamasinin arayuzu fena degil ve dendigi kadar sorun cikarmiyor.

Eger senin icin sensor tutarliligi onemli ise Huawei bakmani oneririm onun haricinde de amazfit GTS 2 olabilir 2.el alirim dersen.

Huawei ölçümde daha iyi evet ama iOS ile çok sorun çıkartıyor, özellikler tam kullanılmıyor vs. Amazfit GTS'i temiz bulabilirsem bakarım ama ikinci el tercih edeceğimi sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı