1.800 TL'ye kulaklık önerisi

Bütçe
1800-1900

Quersim

Decapat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı
İşlemci i7-9700K 3.60GHz
Anakart B365M PRO-VH/(MS-7C31)
Ram DDR 4 8 GB 1600mhz
900W
Meslek
Öğrenci
Merhaba, 1800 TL 1900 TL'ye kadar bir bütçem var. Bende bir tane oyuncu kulaklığı almak istiyorum sesi güzel olsun markası da güzel olsun yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende almayı düşünüyorum eksikleri var mı acaba?

Henüz rastlamadım bana gelen tek sıkıntısı sol kulaklık bağlantı vidası yalama yapmış bazen çıkıyor ama takımı kolay buyuk ihtimalle bir bende var sorun onun dışında başka bir şeyi yok. Ses ve mikrofon kalitesi de gayet yerinde ve iyi.

Henüz rastlamadım bana gelen tek sıkıntısı sol kulaklık bağlantı vidası yalama yapmış bazen çıkıyor ama takımı kolay buyuk ihtimalle bir bende var sorun onun dışında başka bir şeyi yok. Ses ve mikrofon kalitesi de gayet yerinde ve iyi.
Sizinki hangi renk acaba ve bir arkadaş dip ses olduğunu söyledi

Eyvallah hocam uygulaması nasıl bir de.

Hocam şahsen gg uygulamalar arasında ilk 5'e rahatlıkla girer çünkü kişiye sunduğu özgürlükler çok fazla ve kullanışlı örneğin sesin bass düzeyini, kaç Hz olduğunu ve birçok çok şeyi sunuyor hatta bir fotoğraf da bırakayım.

Ekran görüntüsü 2024-04-17 230404.png

Sonra moments isimli ekran kayıt motoru var fazlasıyla kaliteli her anı klip alıyor diye biliyorum.

3D aim trainer var kullanır mısınz bilmem ama olması bile bir artıdır şahsen.

Engine eğer RGB'li bir SS cihazınız varsa kontrol edebiliyorsunuz bir de makro yapabiliyorsunuz galiba ben de bilmiyorum onu sadece kulaklık var bende.

Geri
Yukarı