1.90 boy 105 kilo için oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
2000

aydinaydemir

Centipat
Daha fazla  
Selamlar,

Konu başlığında belirttiğim gibi 190cm boy ve 105 kilom var. Gün içerisinde vaktimin çoğunu bilgisayar başında geçirdiğimden hem sağlığıma yatırım olarak hem de şık gözükecek bir oyuncu koltuğu arıyorum. Ek olarak kendi logomu işlemeli istiyorum. xDrive'a mail attığımda yoğunluktan dolayı yapamayız dediler ancak İzmir mağazası yaparız dedi.

Kullandığınız, bildiğiniz bütçeme uygun oyuncu koltuğu önerilerinizi bekliyorum. Renk olarak siyah ağırlıkta olması önemli. Bütçem 2000 TL civarı ancak aradaki farka değecekse 2500'e kadar çıkabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar,

Konu başlığında belirttiğim gibi 190cm boy ve 105 kilom var. Gün içerisinde vaktimin çoğunu bilgisayar başında geçirdiğimden hem sağlığıma yatırım olarak hem de şık gözükecek bir oyuncu koltuğu arıyorum. Ek olarak kendi logomu işlemeli istiyorum. XDrive'a mail attığımda yoğunluktan dolayı yapamayız dediler ancak İzmir mağazası yaparız dedi.

Kullandığınız, bildiğiniz bütçeme uygun oyuncu koltuğu önerilerinizi bekliyorum. Renk olarak siyah ağırlıkta olması önemli. Bütçem 2000 TL civarı ancak aradaki farka değecekse 2500'e kadar çıkabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Hocam aynı boyutlardayız:D kendine uygun koltuk bulabildin mi?

Kesinlikle DX Racer oneririm,fiyatlarini bilmiyorum fakat onlar bu isin oncusu.Ben cok eskiden almistim.Ozellikle buyuk olanini da aldim uzun yillar gitsin diye.Kesinlikle en kalitelisi.Oneririm hocam.

Kesinlikle DX Racer oneririm, fiyatlarini bilmiyorum fakat onlar bu isin oncusu. Ben cok eskiden almistim. Ozellikle buyuk olanini da aldim uzun yillar gitsin diye. Kesinlikle en kalitelisi. Oneririm hocam.

Hocam sen ne yaptın ya o koltuklar 3K'dan başlıyor.

Bayağı geniş bir koltuk üstelik 7 yıl garantisi de bulunuyor.

Maksimum 1200 TL olacak hocam koltuğa o kadar para veremem. Ayrıca oyuncu koltuğu olmasına gerek yok. Kaliteli bir ofis koltuğu / çalışma koltuğu da olur.

Hocam sen ne yaptın ya o koltuklar 3K'dan başlıyor.

Maksimum 1200 TL olacak hocam koltuğa o kadar para veremem. Ayrıca oyuncu koltuğu olmasına gerek yok. Kaliteli bir ofis koltuğu / çalışma koltuğu da olur.
Iste bilmiyorum fiyatlarini zamaninda ben 1.7Kya almistim ama cok memnunum.Alacak arkadas alabiliyorsa alsin direk.

Hocam siz ayrı bir konu açın size de önerelim. Bu önerim konu sahibi arkadaşın bütçesine göreydi.
Iste bilmiyorum fiyatlarini zamaninda ben 1.7Kya almistim ama cok memnunum.Alacak arkadas alabiliyorsa alsin direk.
DXRacer bu işin en iyisi ama mevcut fiyatlarla alınmaz dostum.

Ve de 190 metre 105 kg bir cüsseye benim kullandığım model olan DXRacer DX-OH-TS29-NR-1 Tank serisinden ve bu serinin bir altından başka şey gitmez. Onların da yenileri 4000-4700 arası bir fiyat bandında.

Ayrıca, DXRacer Avrupa Standartlarına göre üretildiği için Türkiye'nin nemli ve şiddetli sıcak geçiren bölgelerinde oturuyorsanız (Bkz: Akdeniz Bölgesi) çok terleyeceksiniz ve koltuk suni deri olduğu için derileri dökülmeye başlayacaktır.
Benimki 3-4 yaz geçirince derisini dökmeye başladı ve kumaş kaplatmak zorunda kaldım.

Yani, koltuk önermesi konularına bulunduğunuz bölgeyi de yazarsanız çok iyi olur.

Sonuç olarak DXRacer almanıza değmez, özellikle Adore Mobilya, daha düşük fiyatlarla aynı koltuğu satıp ve üstüne 7 yıl garanti veriyorken. Yapı Malzemesi aynı zaten; suni deri. Eğer yukarıda belirttiğim gibi bir bölgede oturuyorsanız, tavsiyem şu olacaktır:

Sınırdan da olsa boyunuzu ve kilonuzu karşılıyor.
Kumaş koltuklar çok sınırlı olduğu için boya ve kiloya göre koltuk bulmak çok zor.

Geri
Yukarı