1.90 boy için 37.000 TL'ye motor önerisi

pesiNsane

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Alacak Yönetim UZMANI
İyi forumlar.

1.90 boy 97 kiloyum motor almayı düşünüyorum ilk motorum, aklımda RX3I EVO ABS var hem parçası ucuz hem boyuma göre F/P motor. Başka önerdiğiniz motor var mıdır? Altımda küçük kalıp görüntü kirliliği olmasın yeter bütçe maksimum 37.000 TL.

İyi forumlar.

1.90 boy 97 kiloyum motor almayı düşünüyorum ilk motorum, aklımda RX3I EVO ABS var hem parçası ucuz hem boyuma göre F/P motor. Başka önerdiğiniz motor var mıdır? Altımda küçük kalıp görüntü kirliliği olmasın yeter bütçe maksimum 37.000 TL.
Kral kardeşim motorcuya git dene bir güzel gez hoşuna gitmezse başkasına dene anca öyle buradan senin tarzına göre yada kimse bunu al bu iyi demesi doğru değilki.

Birinden ödünç al, sonra bir mekana git kızlara düşer mi böyle de kesin çözüm.
Kızlar genellikle Harley Davidson marka motosiklet kullanan erkekleri çekici bulur. Bu kanıtlanmış bir şey. 30.000₺'lik bir motorla kız düşeceğini zannetmem ama bir Harley Davidson Eletra Glıde Revıval motosiklete düşmeyecek kız tanımam. Motosikletiyle etraftakilerin dikkatini çekmek istiyenler Electra Glıde Revıval alsın. 2021 Electra Glide Revival Motosiklet | Harley-Davidson Türkiye

Geri
Yukarı