1 ay içerisinde TYT sayısal biter mi?

Wunanzo

Centipat
Daha fazla  
Dostlarım, okul açılmadan TYT sayısalda Full eksiğim var ve kapatmak istiyorum mümkün matematiğin mantığını kavradım anlama, analitik düşünme ve sayılara dökme 1 ay içerisinde fen derslerini ve matematiği kapatabilir miyim matematikte konu eksiğim var sadece süre tutmadan 20 net yapabiliyorum. Dershanem açıldı 09:00-13:00 arası şu an günde maksimum 8 saat çalışabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay içerisinde full eksikle matematiği nasıl kapatacaksınız 2 senede anlatılıyor o konular. Bir de fenle beraber bitirmeyi de sormuşsunuz. Siz elinizden geleni yapın ancak kendinizi bitsin diye şartlarsanız çok zorlanırsınız söyleyeyim.

Dostlarım, okul açılmadan TYT sayısalda Full eksiğim var ve kapatmak istiyorum mümkün matematiğin mantığını kavradım anlama, analitik düşünme ve sayılara dökme 1 ay içerisinde fen derslerini ve matematiği kapatabilir miyim matematikte konu eksiğim var sadece süre tutmadan 20 net yapabiliyorum. Dershanem açıldı 09:00-13:00 arası şu an günde maksimum 8 saat çalışabiliyorum.
İmkanı yok bitmez. Tyt'de süre tutmak net sayısından daha önemli bir şey ayrıca. Ama fenlerde baya bir ilerleyip matematiği yarılarsınız rahatça. 1 ayda bitirmeyi denerseniz netiniz 60 ise 65 olur anca.

Sıfırdan pek mümkün değil ama zaten 20 net yapıyorsanız temeliniz var gibi. Hakkıyla çalışırsanız büyük kısmı biter ama pek verimli olmaz. TYT süreyle ilgili çünkü. Onun yerine süreyi biraz uzatıp daha sağlam temellerle gitmek daha iyi olur.
Yok süre falan benim için önemli değil derseniz bitebilir. Ama tabii ki pek verimli olmaz. Konuların önemli yerlerine falan bakarsınız derine inmezsiniz.

İmkanı yok bitmez. TYT'de süre tutmak net sayısından daha önemli bir şey ayrıca. Ama fenlerde bayağı bir ilerleyip matematiği yarılarsınız rahatça. 1 ayda bitirmeyi denerseniz netiniz 60 ise 65 olur anca.

Anladım hocam eylül'ün sonuna kadar çalışsam yeter diye düşünüyorum sonra TYT+AYT planım var,teşekkür ederim.

Sıfırdan pek mümkün değil ama zaten 20 net yapıyorsanız temeliniz var gibi. Hakkıyla çalışırsanız büyük kısmı biter ama pek verimli olmaz. TYT süreyle ilgili çünkü. Onun yerine süreyi biraz uzatıp daha sağlam temellerle gitmek daha iyi olur.
Yok süre falan benim için önemli değil derseniz bitebilir. Ama tabii ki pek verimli olmaz. Konuların önemli yerlerine falan bakarsınız derine inmezsiniz.

Hocam amaç şu an konu eksiğimi kapatmak eylül'ün sonuna kadar çalışsam yeter diye düşünüyorum sonra TYT AYT planım varda teşekkür ederim bu arada amaç TYT sayısalda otursun taşlar.

Yeter hocam ama Ekim'e sarkarsa korkmayın.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim.

Hocam ayrıca TYT Mat'ta önceliğiniz işlem hızı kazanmak olsun. Başka türlü yüksek neti unutun. Fenler düzgünce bitirilmeli çünkü AYT'de TYT konularının detayına giriliyor. Genel olarak TYT'de yaptığınız şeyleri AYT'de arka planda hızlı hızlı yapacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı