1 ay sigortalı işte çalışıp çıkmak

Hydrawarrior

Centipat
Daha fazla  
İyi günler. Ben evimden uzakta tam zamanlı sigortalı bir iş bulup çalışmaya başladım. Çalışalı üç hafta oldu ve çalışma şartlarından sıkıldığım için bunu bir aya tamamlayıp çıkmak istiyorum. Bir sıkıntı olur mu?
Patronuma ilk başta hemen çıkacağımı söylememiştim ama 3. haftada ben çıkacağımı söyledim.

İyi günler. Ben evimden uzakta tam zamanlı sigortalı bir iş bulup çalışmaya başladım. Çalışalı üç hafta oldu ve çalışma şartlarından sıkıldığım için bunu bir aya tamamlayıp çıkmak istiyorum. Bir sıkıntı olur mu?
Patronuma ilk başta hemen çıkacağımı söylememiştim ama 3. haftada ben çıkacağımı söyledim.
Yaşın büyük ihtimal büyük değil. Bu yüzden ben hiç bir patronun ilk aydan sigorta yapacağını düşünmüyorum. 1-2 ay deneme yapar seni sonra başlatır. Eğer yaptıysa da çıkabilirsin canım sorun yok. Verirsin istifanı çıkarsın.

Sizin açınızdan tam olarak ne gibi bir sorun olacağını düşünerek böyle bir konuyu açma kararı aldınız ki? Hiçbir sorun olmaz, işten çıkmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Hocam hortlatıyorum fakat ne yaptınız?

Geri
Yukarı