1 ayda bitecek oyun önerileri

Halo ve Gears of War serisini tavsiye ederim. Elbette daha birçok seri mevcut fakat ilk şansı bu ikisine vermeni öneriyorum.

NOT: Halo serisini kronolojik olarak değil, çıkış tarihi sıralamasına göre oyna.

NOT 2: Bu yukardaki eleman ne yaşıyor? "Watch Dogs 2, tüm GTA oyunlarından daha iyi." ülkeye reset atma zamanı gelmiş bence...
Etiketleyerek yazsaydınız keşke cevap verirdim ben de, hangi oyunu savunduğunuzu söyleyin ona göre cevap vereyim zaten 1 ve 2'yi bilen yok 4'ün de iyi bir oyun bile olmadığını düşünüyorum 3, VC, SA ve 5 var zaten iyi denilebilecek.

Xbox Game Pass 5 TL'ye düşmüş. Alacağım. Günde en fazla 1 saat, hafta sonları en fazla 3 saat oynayacağımı düşünürsek bitirebileceğim oyun önerebilir misiniz? Deneyimlenmesi gereken oyunlar nelerdir? İlla hikayeli, bitirme muhabbet olan oyunları önerrmenize gerek yok. 1 ayda oynayabileceğim oyun önermenizi istiyorum. Sağ olun.
Sniper Elite 5 ayrıca bölüm bölüm olduğundan günlük bir bölüm bitirirsin. Battlefield 1 ve AC Odyssey var bir de oynanması gereken. Ayrıca konudan bağımsız 5 TL'ye nasıl aldın?

Xbox Game Pass 5 TL'ye düşmüş. Alacağım. Günde en fazla 1 saat, hafta sonları en fazla 3 saat oynayacağımı düşünürsek bitirebileceğim oyun önerebilir misiniz? Deneyimlenmesi gereken oyunlar nelerdir? İlla hikayeli, bitirme muhabbet olan oyunları önerrmenize gerek yok. 1 ayda oynayabileceğim oyun önermenizi istiyorum. Sağ olun.

5 TL'ye düşmesi size özel mi acaba? Değilse nerede olduğunu söyler misiniz?

Etiketleyerek yazsaydınız keşke cevap verirdim ben de, hangi oyunu savunduğunuzu söyleyin ona göre cevap vereyim zaten 1 ve 2'yi bilen yok 4'ün de iyi bir oyun bile olmadığını düşünüyorum 3, VC, SA ve 5 var zaten iyi denilebilecek.

Ama WD2 2016 Çıkışlı. GTA'nın en yeni oyunu ise 2013 çıkışlı ki kaldı ki bence GTA 5 çok daha iyi.

Geri
Yukarı