1 ayda Sivilce tarlasına dönmem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AlbayrakOguzhan

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Stajyer
Arkadaşlar iyi forumlar. Bende 1 ay öncesine kadar ne sivilce vardı ne birşey arasıra 1 tane felan çıkardı, ama son 1 ay içinde sol yanağınım ve diğer bölgeler sivilceden gözükmez hale geldi. Son 1 ayda uyku düzenim çok kötü oldu, sabah 6:00'da kalkıp gece yatmam 02.00'leri bulabiliyor. Ayrıca en çok korktuğum şey iz bırakması dışarı çıkamaz oldum, İnsanlar benle tokalaşmaya bile çekiniyor artık moralim çok bozuk. Sizce bunun nedeni nedir ? Bunun için tavsiye ettiğiniz yöntemler varmı ?

Eczaneye uğra, sivilceler için mutlaka ilaç bulursun.

Doktora gitmediysen, durman kabahat! Benim çocuğumda 3 ay öncesinde, yüzünün bir kısmında gün geçtikçe sıklaşan sivilceler vardı, doktora götürdüm 1-2 krem filan verdi, 1.5 ayda sivilceler eser kalmadı.

Kesinlikle bir an evvel gitmelisin.

Teşekkürler doktora gidicem. İnşallah geçer moralim çok düşük.

Doktora git bir yakınım da olmuştu senin gibi ancak krem kullanınca geçti. Son aylar da beslenmen de değişiklik olmuş ise ondan olabilir. Veya çerez çok yiyor isen olabilir. Kafanı çok takma ilacını düzenli kullan. Doktor ile beslenme konusunda konuş bilgi al. Çok geçmiş olsun. Takma bunları yaşın daha genç ise olabilir doğal şeyler bunlar.

Cevap için teşekkür ederim öncelikle. Yaşım 18 ve yediklerimde bir değişiklik olmadı çerez çekirdek cips vs. tüketmem Mart'ın 16'sına doktordan randevu aldım inşallah geçer.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı