Ayda 1 paket sigaraya basladim

Konstantin'e çok yakışıyor ama be. :)

Ben keanu reevesi Cyberpunk 2077'den beri hayran olmaya başladım. Karakterin ismi johnny silverhand oyunda v karakterinin lideri gibi görünüyor. Ben bu adamı çok araştırmaya başladım. Keanu reevesi ilk defa Speed hız tuzağı filminde görmüştüm. Meğerse bu adam daha önce reklam daha sonra daha çok film yer almış bir de müzisyen bu adam Kanada'lı aktör. Benim bildiğim film şöyle bill ted, point break, bram Stoker'dan dracula, little buddha-küçük bu da, johnny mcnemonic, şeytanın avukatı, matriX- matrix Reloaded- matrix revelitions, Kasım'da aşk başkadır, constantine, sokağın kralları, dünyanın durduğu gün, man of tai chi, 47 ronin, john wick- 2&3 knock knock, dedektif galban, bütün gerçek, neon şeytan, replikalar, sibirya daha sonra john constantine karakteri canlandırdığında keanu reeves yakışıklı çıkmıştı şimdi arrowverse de constantine ve Legends of tomorrow filminde matt ryan canlandırıyor keanu reevesin Cyberpunk 2077'de çıkma sebebi matrix ve johnny mnemonic filmde çıktığı için Witcher oyunun yapımcıları CD projeckt Red ekibi keanu reevesi Cyberpunk 2077 çıkmasını istemişler.

Son düzenleme:
Ben Keanu Reevesi Cyberpunk 2077den beri hayran olmaya başladım Karakterin İsmi Johnny Silverhand oyunda V karakterinin lideri gibi görünüyor Ben bu adama çok araştırmaya başladım Keanu Reevesi ilk defa Speed Hız Tuzağı filminde görmüştüm meğerse bu adam daha önce reklam daha sonra daha çok film yer almış birde müzisyen bu adam Kanadalı aktör benim bildiğim Film şöyle BİLL TED, POİNT BREAK ,BRAM STOKER'DAN DRACULA, LİTTLE BUDDHA-KÜÇÜK BUDA, JOHNNY MCNEMONİC, ŞEYTANIN AVUKATI , MATRİX- MATRİX RELOADED- MATRİX REVELİTİONS, KASIMDA AŞK BAŞKADIR, CONSTANTİNE, SOKAĞIN KRALLARI, DÜNYANIN DURDUĞU GÜN, MAN OF TAİ CHİ, 47 RONİN, JOHN WİCK- 2&3 KNOCK KNOCK, DEDEKTİF GALBAN, BÜTÜN GERÇEK, NEON ŞEYTAN, REPLİKALAR, SİBİRYA DAHA SONRA JOHN CONSTANTİNE Karakteri Canlandırdığında Keanu Reeves Yakışıklı çıkmıştı şimdi Arrowversede CONSTANTİNE ve LEGENDS OF TOMORROW filminde Matt ryan canlandırıyor Keanu Reevesin Cyberpunk 2077de çıkma sebebi Matrix ve johnny mnemonic filmde çıktığı için Witcher oyunun yapımcıları CD PROJECKT RED Ekibi Keanu Reevesi Cyberpunk 2077 çıkmasını istemişler
Amin.

Ben de 6 senedir içiyordum, kronik astımdan dolayı bırakmıştım fakat ne zaman bir arkadaşın yanına varsam onun ile beraber içesim geliyordu. Tek tük gündelik senin gibi 1,2 tane içmeye başladım daha sonra otlakçılık yapmayayım diye kendime 1 paket aldım ve fark ediyorum artıyor içmek isteğim. Benim 3. sigara bırakışım ve son olması için bir yemin ettim yaklaşık 1 aydır tekrar elime almadım ve almayı da düşünmüyorum. Sonu yok gerçekten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı