1 ayda YKS sözelde nasıl gelişir?

Gosling

Hectopat
Kalan süreçte hangi konularda yogunlaşmalıyım nelere ağırlık vermeliyim ve nasıl sabahları daha erken kalkabilirim? Uykum çok oluyor yardımcı olursanız makbule geçer.

Hocam antidepresana başladım dikkatimi veremiyorum diye uyku yaptı şimdi daha kötü oldum yarım yarım bıraktım zaten hafifti bana göre fark ettim ki fayda etmeyecek dikkatime çare bulsam 4 ay önceden başlayacaktım ama sürekli stres oluyorum ama eger oturtursam 2 yıllık da olsa kazanabilirim ezberim iyidir ama istegimi kazanamıyorum bir şey oluyor stres oluyorum falan filan yoksa kalan süre pek de önemli degil bir şekilde sözel olarak kazanırım 2 yıllık aşcılık düşünüyorum zaten eger puanım iyi gelmezse kalırım zaten ama olursa bu sene olsun isterim.

Hafif olmasıyla alakası yok, antidepresanlar bu şekilde etki eder. Yorgun ve uykusuz hissettirir.
Birkaç farklı antidepresan kullandım.

Tamam hocam konu antidepresan degil kullanmam zaten daha gereksiz bir şey ama uykumu nasıl düzeltebilirim bahsettigim konuda yardımcı olur musunuz?

Tamam hocam konu antidepresan degil kullanmam zaten daha gereksiz bir şey ama uykumu nasıl düzeltebilirim bahsettigim konuda yardımcı olur musunuz?

Bu saatten sonra uykunu düzene oturtmaya çalışman pek anlamlı olmaz sınava bir ay kalmış. Akşamları erken uyumana rağmen sabahları uykunu alamadan kalkıyorsan bundan sonra erken uyumak yerine uykun gelene kadar ders çalış ondan sonra uyu. Dediğim gibi bu saatten sonra düzene kolay kolay girmez stresle vs daha da yük bindirme üzerine.

Bu saatten sonra uykunu düzene oturtmaya çalışman pek anlamlı olmaz sınava bir ay kalmış. Akşamları erken uyumana rağmen sabahları uykunu alamadan kalkıyorsan bundan sonra erken uyumak yerine uykun gelene kadar ders çalış ondan sonra uyu. Dediğim gibi bu saatten sonra düzene kolay kolay girmez stresle vs daha da yük bindirme üzerine.

Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı