Steam 1 aydır iade vermedi

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
1 Nisan'da FIFA 23 indirimdeyken 209TL'ye aldım ama yanlışlıkla Steam cüzdanı yerine karttan aldım oyunu hiç indirmeden direkt iade ettim iadem onaylandı ama 1 ay oldu hala para hesabıma gelmedi Steam desteğe de yazdım ama nafile bu para hiç mi gelmeyecek yoksa 2 ay falan sürer mi gelmesi?

Steam destek nasıl bir cevap verdi, koşul ve şartlar kısmında destek taleplerine cevap verme hakkı gizlidir yazıyor, sizin para elden gitmiş olabilir. Ama sorun kartınızın bağlı olduğu banka, yönlendiricide de olabilir, banka ile iletişime geçin, olmazsa Visa boa compra yı deneyin.

Viso boa compra derken neyi kastettiniz anlamadınız ziraat banka hesabıyla Master Card üzerinden ödeme yapmıştım.

Şimdi at direkt maili istersen bankan çalışmaya başladığında direkt görür ilgilenir seni geri bile ararlar bilgilendirmek için ya da geri mail atarlar.

Ziraat sitesinden iletişim formunu doldurdum bakalım dönüş yapacaklar mı?

Master Card ise Master boa compra ile iletişime geçin, internet üzerinden araştırıp ne olduğunu bulabilirsiniz.

Araştırdım iletişime dair bir şey bulamadım maalesef Master boa compra Türkiye'de düzgün çalışmıyor gibi şeyler okudum.

O zaman oranın müşteri hizmetlerine mail mi atarsın arar mısın bilmem ama iletişime kesin geç orada kaldıysa para beklemededir hemen atarlar.

Steam iade yapmıştır yazmayın oraya bankanıza yazın.

Bankayı aradım harcama gözüküyor ama iade gözükmüyor diyorlar Steam'le iletişime geçin diyorlar para gerçekten araya kaynadı 🤦

Son düzenleme:
Ziraat sitesinden iletişim formunu doldurdum bakalım dönüş yapacaklar mı?

Araştırdım iletişime dair bir şey bulamadım maalesef Master boa compra Türkiye'de düzgün çalışmıyor gibi şeyler okudum.

Bankayı aradım harcama gözüküyor ama iade gözükmüyor diyorlar Steam'le iletişime geçin diyorlar para gerçekten araya kaynadı 🤦
Hocam demiştim ben, steamin iade etme hakkı gizli, para gittiğinde hiçbir şey yapamazsınız, keyiflerine göre dönüş yapıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı