1 aylık A52s'in arka kapağı şişti

OxGyEn

Decapat
Daha fazla  
Hocalarım merhaba, Hepsiburada üzerinden almış olduğum telefonun arka kapağı şişti. Sizce bu neden olmuştur? Şişik yayılıyor ama yan çerçeveler hiçbir açıklık veya oynama yok. 2 gün önce kameranın altında olan şişik bugün şarj soketine doğru ilerliyor. Telefonu suya sokmuşum 2 hafta önce kadar içinde su vs. olduğu için şişmiş olabilir mi? Çok fazla şişik yok ama sadece merak ettiğimden dolayı yazdım. Teşekkürler.

Hocalarım merhaba, Hepsiburada üzerinden almış olduğum telefonun arka kapağı şişti. Sizce bu neden olmuştur? Şişik yayılıyor ama yan çerçeveler hiçbir açıklık veya oynama yok. 2 gün önce kameranın altında olan şişik bugün şarj soketine doğru ilerliyor. Telefonu suya sokmuşum 2 hafta önce kadar içinde su vs. olduğu için şişmiş olabilir mi? Çok fazla şişik yok ama sadece merak ettiğimden dolayı yazdım. Teşekkürler.
Hocam şişik pilden kaynaklı. Şuan cihazın tehlikeli patlama ihtimali bile var. Yetkili servise gidip cihazın şiştiğini söyleyin. Canınızdan olmayın. İnternetten pil şişmesi durumuna bakabilirsiniz.

Ben de servise göndermenizden, daha doğrusu bizzat götürmenizden yanayım.

Düzeltilemediği durumda A73 teklif edebilirler, tabii bu durum su kaynaklı değilse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten A52s çok ısınan ve kalitesiz malzeme bir telefon ısınır, patlar falan bütün cihaz dağılır gider.
Ama onun dışında süper cihaz.

Geri
Yukarı