1 buçuk ay dolgusuz kalan diş

Furkan Nural

Hectopat
Merhaba, saçma bir konu ama benim dişimin dolgusu çıkmıştı ve ben uzun zaman gitmemiştim. 1 buçuk aydan uzun süre olmuştur bir sorun olabilir mi? Cuma günü gideceğim.

Acı dışında sorun olacağını sanmıyorum benim de durmuştu bana bir şey olmadı belki çürük biraz daha ilerlemiş olabilir duruma bağlı bir şey doktora gidip kontrol ettirmeniz gerek.

1 yıldır 3 dolgum yok. Bende sorun yaratmıyor ama bir şey yerken arasına kaçması rahatsız edebilir ve çürüme riski var.

Kirli tutmayıp yemek yerken o kısma da dikkat ettiysen bir şey olmaz diye düşünüyorum. Ben de sınavlarımdan dolayı 1 ay kadar gidememiştim dolgum düştüğünde ve bir sorun olmadı.

Merhaba, saçma bir konu ama benim dişimin dolgusu çıkmıştı ve ben uzun zaman gitmemiştim. 1 buçuk aydan uzun süre olmuştur bir sorun olabilir mi? Cuma günü gideceğim.

Benim yaklaşık 2 ay kadar kaldı bir sorun olmadı, kapatıldıktan sonra şişti. :D Ama ben de iltihap vardı, sorun olacağını sanmıyorum.

Dolgu ne kadar derindeyse tehlike o kadar büyük denebilir. Dentin, mine kadar koruyucu değil. O yüzden üstü ne kadar kısa sürede dolgu materyaliyle kaplanırsa o kadar iyi. Çok aksatmayın bu işi.

Dolgu ne kadar derindeyse tehlike o kadar büyük denebilir. Dentin, mine kadar koruyucu değil. O yüzden üstü ne kadar kısa sürede dolgu materyaliyle kaplanırsa o kadar iyi. Çok aksatmayın bu işi.
Şu anda diş teli tedavisinin apera kısmındayım. Dişte baya büyük bir boşluk var bu gün gideceğim. 2 3 hafta önce Etinin küçük bir kısmını alacağız fazlalık gelmiş çok iğne yapacağız diye korkuttular bende gitmedim. Şimdi gideceğim sorun çıkar diye korkuyorum. Özel hastane

Şu anda diş teli tedavisinin apera kısmındayım. Dişte baya büyük bir boşluk var bu gün gideceğim. 2 3 hafta önce Etinin küçük bir kısmını alacağız fazlalık gelmiş çok iğne yapacağız diye korkuttular bende gitmedim. Şimdi gideceğim sorun çıkar diye korkuyorum. Özel hastane
Anesteziden korkmanıza gerek yok. Daha büyük sorunlar yaşarsınız ilerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı