1 Casper kurbanı daha - CASPER CN.TKI-4200B

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 5B
P

pusat57

Ziyaretçi
Arkadaşlar çalıştığım iş yerin'den bir abi adı engin 2 hafta önce Teknosa'dan bu laptop'u almış.

CASPER CN.TKI-4200B NOTEBOOK - NOTEBOOK - Teknosa.com

Aldıktan sonra bana söyledi yoksa ben Casper almamasını önerirdim de neyse indirim filan diye kandırmışlar ki zaten 2300 tl o laptop'a çok.

PC hata verdi 1 hafta önce, engin abi de gitti değiştirdi PC'yi teknosa'dan aynı laptopla. Bu seferde ekran kartı arızalı çıktı görüntü siyahmış bir de dediğine göre.

Web card yazıyormuş. Şimdi bu abi de Casper'dan iyice soğudu Teknosa bu laptop'u geri alıp başka bir Laptopla değiştirir mi? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha 14 gün olduysa ayıplı ürün diye iade edebilirsiniz diye biliyorum.

Evet "Ayıplı Ürün" olarak iade edebilirsiniz, bunun için 30 gün zaman dilimizin var satın aldığınız andan itibaren.

Tüketici, malın teslimi tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde ayıbı satıcıya bildirmekle yükümlüdür. Tüketici bu durumda, "bedel iadesini de içeren sözleşmeden dönme", "malın ayıpsız misliyle değiştirilmesi" veya "ayıp oranında bedel indirimi" ya da "ücretsiz onarım" isteme haklarına sahiptir.
Kaynak: Ayıplı Mal | TuketiciYasasi.com | Tüketici Hakları

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı