1 dilek hakkınız olsa ne dilerdiniz?

Bende aynısını dilerdim...

Aslında hocam olmaz gibi değil de ne zamandır konuşamıyorum. Aynı şehirdeyiz ama bir türlü denk gelemiyorum. Normal Instagram açamıyorum ne zamandır fake hesap üzerinden bir kere buldum direkt adımı yazdı.(o kadar emin) sonra 3 sn sonra sildi yine alakasız mesajlar sonra engel. Yüz yüze konuşup çözebileceğimi düşünüyorum ya ben zorlayacağım ya da o beni kendinden sonsuza kadar vazgeçirecek.

Aslında hocam olmaz gibi değil de ne zamandır konuşamıyorum. Aynı şehirdeyiz ama bir türlü denk gelemiyorum. Normal Instagram açamıyorum ne zamandır fake hesap üzerinden bir kere buldum direkt adımı yazdı.(o kadar emin) sonra 3 sn sonra sildi yine alakasız mesajlar sonra engel. Yüz yüze konuşup çözebileceğimi düşünüyorum ya ben zorlayacağım ya da o beni kendinden sonsuza kadar vazgeçirecek.

Hocam aynı sorundan muzdaribim sırıksıklam aşık oldum kıza ama neyseki aynı okuldayız (aynı sınıfta olmasak da).Sizin durum daha kötü yaa...

Sizin durum daha kötü yahu...

Aslında her şey konuşularak halledilebilir ama böyle durumlarda kesinlikle yakın arkadaşlarınızı veya arkadaşlarınızı duruma dahil etmeyiniz. Şiddetle tavsiye ediyorum. Hayallerinizi ortadan ikiye bölebilir.
Mesela arkadaş sandıklarımı yolda görsem boğazlarım %80 onların yüzünden,%20 benim aptallığım yüzünden.(ben onlara güvenerek hata ettim onlar da arkadan bıçaklamak için etmediklerini koymadılar.)

O kızdan sana hayır gelmez be hocam...

Yeni konular

Geri
Yukarı