1 diske başka işletim sistemi kurulur mu?

kytrialol

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP 620 / Intel T4500 / Intel GMA 4500M / 4 GB Ram
Arkadaşlar dün 1. disk " a disk read error occurred " hatası verdi bende Windows'u 2. diske kurdum. 1. Disk'e baska isletim sistemi kursam düzelir mi? Windows sürümü dışında ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün 1. disk " a disk read error occurred " hatası verdi bende Windows'u 2. diske kurdum. 1. Disk'e baska isletim sistemi kursam düzelir mi? Windows sürümü dışında ama.
Evet kurulur ama dikkatli olun yanlışlıkla 2. diske kurarsanız sıkıntı çıkar.
Linux önerimdir.

1 disk chkdsk komutunu uygula gitsin misal chkdsk C: /f hata onarım komutu /f hata düzeltir 1 disk atandı harfi seç disk hata denetimi yap hala sorun devam ediyorsa kurulum hatası su videoyu izle uygula.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 HDD yani diski 2'ye böl bu bölüp icine Windows veya baska isletim sistemi yüklemeye Dual boot denir coklu önyüklemeye su programla ( EasyBCD ) sekillendir ön yüklemeni isimlendirir sin Google yaz indir nasıl yapılır internette yaz ögren.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı