1. dönem 71 ortalama ile takdir belgesi alınabilir mi?

Böbrek rahatsızlığım yüzüne. Masa başı iş bulmam lazım. Prof. Nefrolog söyledi bunu sen iş yapamazsın ancak masa başı iş yapabilirsin dedi. Herkes de beni beklemediğine göre. Web sitesi yapıyorum ama kendimi gelistiriyorum. JavaScript öğrensem freelancer olarak günde en az 200-300 TL kazansam yeterli.
Yaptığınız şey yazılım olarak geçiyor mu bilmiyorum ama yazılıma ağırlık verin. O işte gerçekten iyi para olduğunu yakınımdan biliyorum.

Yaptığınız şey yazılım olarak geçiyor mu bilmiyorum ama yazılıma ağırlık verin. O işte gerçekten iyi para olduğunu yakınımdan biliyorum.

Web tasarım hocam. Şu AÖF sınavları bitti ondan 1-2 hafta kafa tatili yapıyorum. JavaScript ve web sitesi yapmaya devam edeceğim.

Web tasarım hocam. Şu AÖF sınavları bitti ondan 1-2 hafta kafa tatili yapıyorum. JavaScript ve web sitesi yapmaya devam edeceğim.
Hocam belki bilirsiniz, haxball diye bir oyun var. Kendi kendini yonetebilen botlar tasarlayıp VİP sistemi getirip bu şekilde aylık 300-~ para kazanabilirsiniz.

İnşallah emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı