1. dönemin devamsızlığı doldurulunca 2. dönem açığa geçilebilir mi?

MEHM3TEMİR

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
1. dönem özürsüz devamsızlık hakkını tamamen doldurunca devamsızlıktan sınıfta kalma durumuma düşüyor muyum? Yani 2. dönem açığa geçebilir miyim yoksa bu senenin bitmesini komple beklemek zorunda mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam özürsüz devamsızlık hakkınızı doldurunca kalmazsınız. Onu geçmeniz lazım. 10 ise özürsüz hakkı, 10 olunca kalmazsınız yani. 2. dönemde de açığa geçebilirsiniz kayıt tarihlerinde.
Yani özürsüz 10 u geçince 2. Dönem bana yeni yönetmelikte açığa geçme hakkını veriyorlarmı

Hocam yeni yönetmelikte açığa geçme hakkı yok kalktı ben demek istediğim devamsızlık hakkını doldurup sınıfta kalıp açığa geçmek

Ve devamsızlık hakkını doldurunca açığa geçmek için sene sonu na kadar beklememmi gerekiyor

Hocam yeni yönetmelikte açığa geçme hakkı yok kalktı ben demek istediğim devamsızlık hakkını doldurup sınıfta kalıp açığa geçmek
Haa çok pardon. Unuttum hocam. Yani devamsızlık genelde bir mazeret olmaz diye düşünüyorum çünkü şartlar zorlaştırıldı açığa geçişte. Ama arayın halk eğitim merkezini devamsızlığı geçen biri bunu mazeret olarak sunabilir mi diye sorun.

Haa çok pardon. Unuttum hocam. Yani devamsızlık genelde bir mazeret olmaz diye düşünüyorum çünkü şartlar zorlaştırıldı açığa geçişte. Ama arayın halk eğitim merkezini devamsızlığı geçen biri bunu mazeret olarak sunabilir mi diye sorun.
Tamam hocam teşekkür ederim

Ve devamsızlık hakkını doldurunca açığa geçmek için sene sonu na kadar beklememmi gerekiyor
Açığa mazeret sunarak geçmek istiyorsanız kayıt tarihlerinde geçebilirsiniz ancak. Sene sonu da değil belirli tarihleri var geçiş için onu bekleyin.

Geri
Yukarı