1 Dolar 8 TL 50 Kuruş

8.10'dan 4000 dolar almıştım, iyi ki almışım. Bu ülke, bunu hak ediyor maalesef. Dolar 10'u bile görecek.

Fark ettiyseniz, artık Dolar'ın 8 TL ve altı olması konuşulmuyor. 8 TL ve yukarısı konuşuluyor. 8 TL altına düşmesi imkansız artık bence.
Sizin gibi benciller yüzünden ülke böyle oluyor. Doların yükselmesine sevinip daha çok yükselmesini nasıl isteyebilir bir insan?

Sizin gibi benciller yüzünden ülke böyle oluyor. Doların yükselmesine sevinip daha çok yükselmesini nasıl isteyebilir bir insan?
Bizim gibiler yüzünden mi ? Bu ülke, milletin arkasından para aklıyorsa ve ekonomiyi bu şekilde bozuyorsa; benim yerimde oturup Allah'a dua mı etmem gerekiyor ?

Bu ülke zaten batmışken, TCMB'de dolar kalmamışken, ben yerimde oturup bir şeylerin düzelmesini beklemem.

Asıl siz böyle bir şeylerin kendi kendine düzeleceğini düşünüp, hayaller kurarsanız; gerçekler tekmeyi vurur.

Siz bu kardeşinize yetkiyi verin dövizle nasıl savaşılır görün. (göremedi)

Seni sömürmeye gelmişlerse o adam ne yapsın adam oyunu veriyor düzenin değişmesi için sen ise hala kabahati o adamda buluyorsun. İşlerin yoluna girmesini sağlayacak şey çok basit ve net ama hala bir kılıf arıyorsun bunu örtmek için.

Son düzenleme:
Bizim gibiler yüzünden mi ? Bu ülke, milletin arkasından para aklıyorsa ve ekonomiyi bu şekilde bozuyorsa; benim yerimde oturup Allah'a dua mı etmem gerekiyor ?

Bu ülke zaten batmışken, TCMB'de dolar kalmamışken, ben yerimde oturup bir şeylerin düzelmesini beklemem.

Asıl siz böyle bir şeylerin kendi kendine düzeleceğini düşünüp, hayaller kurarsanız; gerçekler tekmeyi vurur.
Ne alaka? Ben sizin doların yükselmesine sevinmenize sinirlendim. Benim dediğim şeye bir cevap değil bu.

Ne alaka? Ben sizin doların yükselmesine sevinmenize sinirlendim. Benim dediğim şeye bir cevap değil bu.
Zaten yükseleceğini bildiğim dolardan bir miktar aldım ve yükseldiğine sevindim. Düşmesi için mi sevinseydim para kaybettim diye ?

Geri
Yukarı