1 Euro 17 lira 95 kuruş oldu

Ülkede kalana geçmiş olsun bu saaten sonra tek sorun ekonomi değil acayip bir göç sorunu var ve hiçbir parti onları zorla göndericeğiz demiyor normalde bu hafta denize gidecektik Suriyeli Afgan dolu adamların elinde telefon ister istemez ailemi oraya sokmak istemedim gidemedik sokağa çıkıyorsun her gün 2-3 Türk Afganlar veya suriyeliler tarafından öldürülüyor kısaca anlatmak istediğim bu ülke bu saaten sonra çok zor kurtulur ve ne yazık ki onlar bizden kat kat daha fazla ürüyor ileride Türk nufusu geçtiklerinde her şey bitmiş olacak ne yazık ki.

Ülkede kalana geçmiş olsun bu saaten sonra tek sorun ekonomi değil acayip bir göç sorunu var ve hiçbir parti onları zorla göndericeğiz demiyor normalde bu hafta denize gidecektik Suriyeli Afgan dolu adamların elinde telefon ister istemez ailemi oraya sokmak istemedim gidemedik sokağa çıkıyorsun her gün 2-3 Türk Afganlar veya suriyeliler tarafından öldürülüyor kısaca anlatmak istediğim bu ülke bu saaten sonra çok zor kurtulur.

Ya arkadaşım İEL öğrencilerine soruyorlar hayaliniz ne diye Almanya'ya gidip mühendis olmak diyorlar

Ya arkadaşım iel öğrencilerine soruyorlar hayaliniz ne diye Almanya'ya gidip mühendis olmak diyorlar.

Normal görmemiz çok olmaz 10 yıl sonra Türk nufusuna ulaşırlar Afgan suriyeliler sence burası hâlâ Türkiye mi bence değil ileride Afganlar suriyeliler bizim yerimizi dolduracak ve biteceğiz yavaş yavaş bu Suriyeli ve Afgan dalgasına dur demedikce benim söyletilerimi ırkcı diye görebilirsiniz benim için sıkıntı yok fakat bir insan kendi ülkesinde 2 vatandaş olduğunda ve kendi vatan topraklarında sokakta başka milletler tarafından öldürülüp ondan sonra hukuk 10 15 yıl sonra diğer milleteki insanları salıyorsa insanlar annesini kardeşini karısını dışarıya tek göndermeye korkuyorsa bu devlet bitmiştir bana göre ve herkesin dışarıya kaçması da çok normal bir durumdur.

Ülkemiz çok zengin, aşacağız bu durumu.

Normal görmemiz çok olmaz 10 yıl sonra Türk nufusuna ulaşırlar Afgan suriyeliler sence burası hâlâ Türkiye mi bence değil ileride Afganlar suriyeliler bizim yerimizi dolduracak ve biteceğiz yavaş yavaş bu Suriyeli ve Afgan dalgasına dur demedikce benim söyletilerimi ırkcı diye görebilirsiniz benim için sıkıntı yok fakat bir insan kendi ülkesinde 2 vatandaş olduğunda ve kendi vatan topraklarında sokakta başka milletler tarafından öldürülüp ondan sonra hukuk 10 15 yıl sonra diğer milleteki insanları salıyorsa insanlar annesini kardeşini karısını dışarıya tek göndermeye korkuyorsa bu devlet bitmiştir bana göre ve herkesin dışarıya kaçması da çok normal bir durumdur.

Eğer dedikleriniz ırkçılık oluyor ise, evet bende bir ırkçıyım.

Hayır kardeşim senin söylediğin ırkçılık değil milliyetçiliktir çünkü milliyetçilik Türkiye içinde aynı ülküye bağlı olan insanları toplamaktır. Ve ben hiçbir Afgan veya suriyeli'nin de Türkiye'nin geleceği için bir şey yaptığını görmedim

Yeni konular

Geri
Yukarı