1 Euro'ya domain: Denendi ve onaylandı

cem samet

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bir firma buldum ve 1 Euro gibi bir fiyata alan adı satıldığını gördüm. Site lws. Fr Fransa'dan güvenilir ve eski bir firma imiş. Ben de satın alım yaptım ve alan adım geldi. Haberiniz olsun, belki almak isteyeniniz olabilir.
Kanıt.

1618688084680.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Bir firma buldum ve 1 Euro gibi bir fiyata alan adı satıldığını gördüm. Site lws. Fr Fransa'dan güvenilir ve eski bir firma imiş. Ben de satın alım yaptım ve alan adım geldi. Haberiniz olsun, belki almak isteyeniniz olabilir.
Kanıt.

Eki Görüntüle 979519
Normal. 1 dolara domain satan var. Namecheap ve Godaddy gibi siteler bayağı ucuza domain veriyor.

Kanıt.

Eki Görüntüle 979519
Hocam 1 Euro mu?
Bütün sayfalarda "The domain occupied by Code015." yazısını görmeye hazır mısınız? :D
Normal. 1 dolara domain satan var. Namecheap ve Godaddy gibi siteler bayağı ucuza domain veriyor.
Ben GoDaddy’ye boşu boşu 10€ verdim demek ki 😐.

Gerçi benim ki 5 yıllık ve orta düzey koruma var. Normal galiba.
Evet hocam normal, koruma için ekstra para vermeniz gerekiyor bildiğim kadarıyla. Ayrıca her firma bu 1 euroluk, 1 dolarlık domainleri sadece ilk sene veriyor, sonrasından ise normal fiyattan satıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı