1 GB RAM ile Minecraft oynanır mı?

Bence antik eseri satarak gelen parayla kendine yeni bir PC alabilirsin. :D

Açmaz. Windows XP yüklü büyük ihtimalle arayüzde bile kasıyordur diye tahmin ediyorum.

Merhaba arkadaşlar. Dün ananemin evinde Intel Celeron 1.4 GHz + 1 GB RAM'li bir laptop buldum. Bu laptop Minecraft açar mı? Ne yaparsam 30 FPS alabilirim? Texture pack falan mı kurmam lazım? Cevaplarınızı bekliyorum.
1GB RAM için Windows XP kurman ideal.Minecraft açar ama,maalesef kasar.

Hafif bir Linux ve eski sürüm Minecraft, texture pack kurarsan 30FPS alır.

Hocam önerdiğiniz bir texture pack var mı? XP yüklü şu an laptopta. Temiz bir kurulum yapıp sadece Minecraft indirceğim. Zaten bana 35 40 FPS yeter de artar.

8x8 texture pack kursan bile kasar. O laptop oyun için kullanılmaz, Windows'u bile zar zor kaldırır.

1.7.5-1.6.5 versiyonlarında texture pack ile bence 30 FPS alınabilir.

1.2.5 deneyebilirsin düşük bir ihtimal ama.

1GB RAM için Windows XP kurman ideal. Minecraft açar ama, maalesef kasar.

1 GB RAM daha olsa 30 40 FPS oynayabilirsiniz ama 1 GB RAM çok az.

Hafif bir Linux ve eski sürüm Minecraft, texture pack kurarsan 30FPS alır.

Zorlarsan 20-30 olur anca.

Hocalarım önerdiğiniz FPS arttıran tüm texture packleri söyleyebilir misiniz? Laptopta şu an XP yüklü. Temiz bir kurulum yapıp sadece Minecraft yükleyeceğim. Bana yapabileceğim her şeyi söylerseniz çok sevinirim. Ayrıca bu laptop için önerdiğiniz oyunlar var mıdır?

Hocam önerdiğiniz bir texture pack var mı? XP yüklü şu an laptopta. Temiz bir kurulum yapıp sadece Minecraft indirceğim. Zaten bana 35 40 FPS yeter de artar.

Hocalarım önerdiğiniz FPS arttıran tüm texture packleri söyleyebilir misiniz? Laptopta şu an XP yüklü. Temiz bir kurulum yapıp sadece Minecraft yükleyeceğim. Bana yapabileceğim her şeyi söylerseniz çok sevinirim. Ayrıca bu laptop için önerdiğiniz oyunlar var mıdır?

Şöyle bir 40 FPS alırsam süper olur. Kalite önemli değil. 4x4 tezture pack falan kurulabilir mi?

Son düzenleme:

Şöyle bir 40 FPS alırsam süper olur. Kalite önemli değil. 4x4 tezture pack falan kurulabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8x8 texture pack var önerebileceğim ama yine kasacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı