1 GB RAM'li Bilgisayara Windows 7 Kurmak

Daha fazla  
Öncelikle merhabalar size şöyle bir sorum var ben bir bilişim öğrencisiyim ve C# görüceğiz. XP kullandığım için kurulmuyor Windows 7 istiyor. Benim bilgisayarımda 1 GB RAM, 1 GB ekran kartı var. Windows 7 kursam nasıl olur. Çalıştırır mı, kasar mı veya bilgisayarın hızlanmasını sağlar mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Ceza yersem muhtemelen 3 gün yiyeceğim yemez isem cevap veririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Destek vermiyorlar ancak ben yinede söyliyeyim. Evet, kur biraz kasmaya dayanacaksın ancak bu gerekiyor. Biraz paran varsa söyle azcık daha geliştir sistemini.

Bende eskiden o programı kullanıyordum. Hatta XP kullandım. XP uyumlu C# kurmalısın. Windows 7 32 bit kursan programı o RAM ile açamaz. Windows 7 programları doldurur. 2 GB RAM olsa idi o zaman Windows 10 32 bit kurardın. Hem de Windows 8'den daha hafif.

O zaman tüm karar şöyle mi cevap yazanlar arasından 2 GB ram olsa Windows 10 32 bit kursam daha mı iyi olur bende şöyle bir şey de var. Ben sadece program için yapmayı düşünmüyorum. Oyunda oynuyorum csgo ve lol oynuyorum bunları açar demi sıkıntı olmaz oyunlarımı oynamaya devam edebilirim. 2 GB ram aldıktan sonra for mat atıyım o zaman bir tane bana 2 GB lik ram önerebilir misiniz. ( Ceza yersem cevap yazamam şimdiden cevaplarınızın devamı için teşekkürler . ) ( işlemci İntel Pentium 2.00 Ghz )

o sisteme light sürüm windows bile kursan yükleyeceğin programları çok zor çalıştırırsın.sistemini yükseltmelisin..

Öncelikle merhabalar size şöyle bir sorum var ben bir bilişim öğrencisiyim ve C# görüceğiz. XP kullandığım için kurulmuyor Windows 7 istiyor. Benim bilgisayarımda 1 GB RAM, 1 GB ekran kartı var. Windows 7 kursam nasıl olur. Çalıştırır mı, kasar mı veya bilgisayarın hızlanmasını sağlar mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Ceza yersem muhtemelen 3 gün yiyeceğim yemez isem cevap veririm.
Bendede Atom'lu 1GB RAM'li Windows 7 Netbook vardı deli kasıyor.Ancak dayanırım dersen kur.

Geri
Yukarı