1 gr termal macun hem CPU hem de GPU'ya yeter mi?

Aliasdmkl

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da gördüğünüz gibi 10.nesil Intel Gaming laptopum için termal macun almak istiyorum. Sonuçta her gün bakım yapmayacağız o yüzden aşağıdaki üründen alacağım 1gr. Hem işlemci hem de de ekran kartına uygulamaya yeter mi? İlk defa uygulayacağım acemilikten acaba yetiremez miyim gibi bir düşünce var kafamda biraz.

Merhaba arkadaşlar, başlıkta da gördüğünüz gibi 10.nesil Intel Gaming laptopum için termal macun almak istiyorum. Sonuçta her gün bakım yapmayacağız o yüzden aşağıdaki üründen alacağım 1gr. Hem işlemci hem de de ekran kartına uygulamaya yeter mi? İlk defa uygulayacağım acemilikten acaba yetiremez miyim gibi bir düşünce var kafamda biraz.

Yeterli olur 1 gr macun alıyorum işlemciye nereden baksan 2 kere sürüyorum çok kullanmana gerek yok zaten.

Bilgisayarcılar 250-300TL'ye laptop bakımı yapıyorlar onlar bak istersen.

Ben bilgisayarcıya götürdüm 1 gram 2 defa kullanılabilir araştırdım dedim yok dedi. Hepsini sürmüş tam göremedim masanın arkasındaydı. Kesin artırıp kendi cebine attı güvenmiyorum her şey beklenir.

Ben 1gr kryonaut aldım 1 defa işlemciye yeterince sürdüm eyvah 2. Ye kalacak gibi durmuyor dediydim ekran kartını alındığından beri sadece tozunu almıştım macunu yeniledim 5 derece net bir düşüş yaşadım daha da içinde vardır 1 sıkımlık Yani bikaç kullanımlık da olsa yeter 1gr 2 4 sıkım aralığında ancadır yeterlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı