1 Günlük ''Gereksiz'' Ceza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

exper123

Kilopat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Technopat'ı sürekli takip ediyorum ve bazende sosyalde konulara katılıyorum. Yani toplasan haftada 3-5 mesaj yazıyorum ve bakacak olursan gereksiz mesaj göremezsin ama @MF gereksiz mesaj yolladım diye 1 gün ceza verdi. Sözde mesaj sayımı arttırmaya çalışıyormuşum yahu böyle art niyet olur mu ? Çok anlamsız ve gereksiz bir yaptırım uyguladı ve böyle bir ithamda bulunması çok canımı sıktı. Konuyla ilgilenirseniz sevinirim.

lxjrBnb.jpg

@MF, sana ceza verirken en azından sebebini söylemiş bana sebebini söylemeden ceza veriyorlar. :) Ben alıştım ceza yemeye onlarda alıştı ceza vermeye. Aramızda bir sorun yok mutlu, mesut takılıyoruz. :) :)

Geçenlerde bende böyle bir sebepten dolayı 1 gün ceza yedim. Gerçekten benimde canım sıkıldı.

Yanlış bir cümleyi paylaştığınız takdir de o cümleyi de düzeltmek zorundalardır. Eğer böyle bir kural olmazsa önce paylaşılan cümleyi sonra da sizin cümlenizi düzeltmek zorunda kalacaklardır. Bu durum daha önce anlatılmıştır.

Ben muhteşem Android 4.4'ün otomatik düzelticili klavyesi yüzünden 1 gün ceza yemiştim. Ancak bu cezalar mecburi, çünkü bunları takmayıp yapanlarda var. Sonuçta hiç bir yönetici uzaktan zihin okuma yeteneğine sahip değil. (Ya da biz bilmiyoruz.):neo:

Technopat'ın bu tutumundan bence sıkıntı yok. Ben bir yazım yanlışı yaptığımda bana mesaj olarak uyarı gelmesi benim bu hatayı bir daha yapmamak için daha dikkatli olmamı sağlıyor. Bu zamana kadar insanlık hali olarak 2-3 kere yazım yanlışından uyarım var. Bunlar haricinde 2 kere aldığım uyarıyı yanlış olduğu için konu açarak belirttim ve düzeltildi. Yani ben bir yanlış yapmışsam ve bunun cezasını yemişsem bunu buralarda tartışacak halim yok ama bu bana gerçekten çok yanlış geldi ve hakkımı aramak istedim.

@MF, sana ceza verirken en azından sebebini söylemiş bana sebebini söylemeden ceza veriyorlar. :) Ben alıştım ceza yemeye onlarda alıştı ceza vermeye. Aramızda bir sorun yok mutlu, mesut takılıyoruz. :) :)
Kardeş önceden bile mesaj yollayarak neden ceza verdiklerini kısaca anlatıyorlardı Şimdi ise sayfanın biraz üstünde cezanın nedeni yazıyor.(Tabi doğru söylüyorsan bir şey diyemem hakkına girmek istemem.)

Kardeş önceden bile mesaj yollayarak neden ceza verdiklerini kısaca anlatıyorlardı Şimdi ise sayfanın biraz üstünde cezanın nedeni yazıyor.(Tabi doğru söylüyorsan bir şey diyemem hakkına girmek istemem.)
Hocam 3 günde 2 kere ceza yedim birer günlük hiç birinde nedeni ayrıntılı olarak anlatılmadı. Sadece konulara yorum yapmak için girdiğimde aşağıda '' Mesaj Yazma İzniniz Bulunmuyor '' yazısını görünce anlıyorum ceza yediğimi. :) Ama canları sağ olsun vardır bir bildikleri. :)

Konuyu tartışmaya çevirmeyelim. Ben sadece hakkımı aramak istedim. Ayrıca kuralları da gayet iyi biliyorum. Kuralları bilmesem veya kurallara uymamazlık etsem bu kadar az ceza almazdım. Bu açtığım konudaki verilen ceza benim ilk cezam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı