1 hafta içinde fark Trendyol'da para iadesi olur mu?

whoim

Picopat
Daha fazla  
Trendyol'da bir ürün aldım birkaç gün sonra fiyat düştü. Bu arkadaki farkı talep edebilir miyim?

Sen suyu 1 TL'ye alıyordun 5 yıl önce, şimdi aynı su 10 TL. O aradaki farkı talep ediyor mu satıcı senden?

Birkaç gün önce aldım ve Amazon bir ara öyle iade yapıyordu belki Trendyol da yapar diye sordum.

Dediğiniz şeyi Amazon yapıyor hocam :). Trendyol'da öyle bir şey bulunmuyor.

Ben de o yüzden sormuştum neyse yapacak bir şey yok.

Hayır, zaten mantıksız bir şey olur.

Amazon yapıyordu belki Trendyol da yapıyordur diye sordum.

Direkt ürünü iade et bence. Öyle bir şey çok düşük ihtimal. Çok düşük bir ihtimalle kupon verirler ama daha önce hiç görmedim öyle bir şey.

50 TL için o kadar uğraşmaya da değmez.

Birkaç gün önce aldım ve Amazon bir ara öyle iade yapıyordu belki Trendyol da yapar diye sordum.

Ben de o yüzden sormuştum neyse yapacak bir şey yok.

Amazon yapıyordu belki Trendyol da yapıyordur diye sordum.

50 TL için o kadar uğraşmaya da değmez.
Niye ne kadar uğraşacaksınki gelip kapıdan alacaklar. Hatta şimdi sipariş versen kargon geldiğinde iade göndersen hiç üründen mahrum kalmamış olursun.

Niye ne kadar uğraşacaksınki gelip kapıdan alacaklar. Hatta şimdi sipariş versen kargon geldiğinde iade göndersen hiç üründen mahrum kalmamış olursun.

Çok büyük bir fark değil bir de hediye aldım gelip gitme süresi yetişmezse riske atmayayım.

Hocam anlamadın galiba sen elindekini hediye aldığın kişiye ver ne zaman vereceksen. Yeni ürün geldiğindede eski ürünün sipariş numarası üzerinden yeni geleni gönder iade.

Yeni konular

Geri
Yukarı