1 haftada matematik konuları biter mi?

@phwoonix Temelin varsa rehber yavaşlatır. Orta seviyeyim diyorsun. Laptü matematik gibi bölüm bölüm anlatan bi kanaldan sadece zorlandığın yeri dinlesen yeter.
banada lazımdı yani rehber sadece tabanı anlatıyor oylemi ?

@Darx
Taban olmadan matematik ögrenemezsiniz. Eğer konuyu anlamıyorsan dinle ona lafım yok. Ama Tyt için bu kanallar yetersiz. Okulun çok kötü değilse yazılı ihtiyacını da karşılamaz.

Taban olmadan matematik ögrenemezsiniz. Eğer konuyu anlamıyorsan dinle ona lafım yok. Ama Tyt için bu kanallar yetersiz. Okulun çok kötü değilse yazılı ihtiyacını da karşılamaz.
tamamdır

Arkadaşlar öncelikle 9.sınıfım. 31 Ekim'de matematik sınavım var. Mantık ve kümeler çıkacak büyük ihtimalle. Mantıkta sıkıntım yok ama kümelerden hiçbir şey anlamadım. Kümeler konusu 1 haftada biter mi?

Çalışırsanız biter diye düşünüyorum, 1.dönem olduğu içinde öyle bilmeniz gereken ek bir konu falanda yok.

Çok rahat halledersin. Biz 9.sınıftayken bir günde halletmiştik. Bir gün sonrası sınav vardı biz 4 kişi oturduk sıfır bilgi ile. Ne yapacağız diye kara kara düşünüyorduk. Hiç çalışmamıştık. Ne ders notlarımız vardı. Ne de adam akıllı kaynağımız vardı. Oturduk Rehber Matematik izledik. Sonraki gün sınava girdik. Ben 69 almıştım. Arkadaşlarım da 55-70 arası bir şeyler almışlardı. Bu sınava okulların kapalı olduğu dönem girmiştik ve sınav da zordu. 9 matematiği kolay. Halledersin

Geri
Yukarı