1 haftalık Adata SU630 deneyimim

467838

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Konya
Alalı 1 hafta oldu ve şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım bilgisayar ortalama 10 saat açık kalıyor günde diskte 350 GB boş alan var donma vs hiçbir şey yok aşırı hızlı çalışıyor sağlığı ve okuma yazma hızları da aynı. Sıcaklığa bakmadım ve sanırım sadece sıcaklık yönünden sorunu var sizce ileride aniden bozulabilir mi?

Alalı 1 hafta oldu ve şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım bilgisayar ortalama 10 saat açık kalıyor günde diskte 350 GB boş alan var donma vs hiçbir şey yok aşırı hızlı çalışıyor sağlığı ve okuma yazma hızları da aynı. Sıcaklığa bakmadım ve sanırım sadece sıcaklık yönünden sorunu var sizce ileride aniden bozulabilir mi?

Olabilir kötü bir SSD, kendisi tatsız deneyimler yaşatmıştır bana.

Yine de çok da güvenme. Zamanında bende de vardı 6 ay boyunca hiçbir sıkıntısı yoktu gayet hızlıydı. 6.ayın sonlarına doğru Windows çok yavaş yüklenmeye falan başlamıştı.

Yine de çok da güvenme. Zamanında bende de vardı 6 ay boyunca hiçbir sıkıntısı yoktu gayet hızlıydı. 6.ayın sonlarına doğru Windows çok yavaş yüklenmeye falan başlamıştı.

Anlamadığım bir şekilde bilgisayar 3 saniyede açılıyor görev yöneticisinde de 4 gündür açık gözüküyor sanırım o yüzden hızlı açılıyor. Zaten pek ümidim yok sistemi uyguna getirdiğim için SSD'yi dert etmiyorum.

Anlamadığım bir şekilde bilgisayar 3 saniyede açılıyor görev yöneticisinde de 4 gündür açık gözüküyor sanırım o yüzden hızlı açılıyor. Zaten pek ümidim yok sistemi uyguna getirdiğim için SSD'yi dert etmiyorum.
O 4 gündür açık gözükmesinin sebebi BIOS'ta Fast Boot açıktır ondan dolayı.

1 ay sonra bunun 1 ay versiyonunu yaparsanız sevinirim.

Ben 1.5 yıldır kullanıyorum. 7-8 ay boyunca Windows'u onun içinde kullanıyordum ve iyice deneyimleme fırsatım oldu gibi. SSD'nin kronik sorunu yüzünden yükte fırın gibi ısınıp okuma hızı inanılmaz derecede düşüyordu. Problem bu olunca RAR açarken bile sistemde takılmalar vb. yaşanıyordu ama sadece okuma yaparken oluyor bu yazmada çok sıkıntısı yok. Ek SSD olarak kullanıyorum şu an oyun vb. var içinde gitse de çok koymayacak tarzdan ve oyunlardayken ısınıp performans kaybı yaşatmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı