1 haftalık GeForce NOW alınır mı?

Tatile gideceğim 1 haftalığına. O sürede 1 haftalık GeForce NOW alınır mı? Tren ile yolculuk yapacağım o sürede keyifli olur diye düşünüyorum. Gelişi var bir de.

Hayır tren yolculuğu için alınmaz sebepleri:

1-Tren'de stabil bir bağlantınız olmayacak. Mobil veri de kullanamazsınız,bitirir.

2-Stabil bağlantınızı 10 saniyeliğine kaybederseniz save almadan kicklenirsiniz.

3-Telefonun küçücük ekranında zaten oynanmaz.

Eğer normal hayatında çok fazla oyun oynuyorsan tatilde de oyun düşünme derim. Sıcaklarda zaten hiçbir şey çekilmiyor. Kablolarla, gamepadle, internetle falan çok uğraştırır.

Sıkıldığın zamanlarda. Dizi ve film tarzına yönelebilirsin. Mobil oyunlara bakarsın.
Zaten tatil amacıyla bir yerlere gideceğin gün boyu sürekli evde olmazsın. Akşamları olduğun da da ailevi aktiviteler okeyler vb oyunlar oynanır. Yaşıtın varsa onlarla takılırsın. Sıcaktan yanmış bitmiş şekilde oyunları düşünmezsin diye düşünüyorum.

Bir de GeForce NOW bence çok pahalı. Param var illa oyun oynarım diyorsan alınabilir.

Hayır tren yolculuğu için alınmaz sebepleri:

1-Tren'de stabil bir bağlantınız olmayacak. Mobil veri de kullanamazsınız, bitirir.

2-Stabil bağlantınızı 10 saniyeliğine kaybederseniz Save almadan kicklenirsiniz.

3-Telefonun küçücük ekranında zaten oynanmaz.

Sadece yol için değil de belki tatilde de oynarım. Genelde gezeriz ama sürekli de değil bizimkiler orada tanıdıklara gittiğinde falan girer oynarım diye düşünüyordum.

Eğer internet rahat vermeyecekse almanın anlamı yok.

Geri
Yukarı