GeForce Now alınır mı?

Rekabetçi oyunları oynarsan keyif almazsın. Hikayeli oyun oynayacaksan almalısın.
Dediğim gibi 4 5 ay kullandım. Daha az sıra beklemek için Türkiyeye göre daha uzak bölgelerden bağlanmak zorunda kaldım yoksa sırası 1 2 saate çıkabiliyordu o zamanlar harici sorun yaşamadım. Konuyu açmamın asıl amacı eksik bildiğim şeylerin olabilceği olasılığı ve fikrimi kesinleştirmek içindi.

6 Aylığı 27 Euro bende GeForce Now ücretsiz sürümünü kullanıyorum sabah 10'a kadar sunucular boş oluyor 27 Euro 244 TL yapıyor 6 aylık, ay hesabında ayda 40 TL yapıyor tabii burada senin karar vermen gerekiyor. Eğer buna ayırabilecek bir bütçen varsa günde 4 5 saat oyun oynuyorum diyorsan alınır ancak öyle ara sıra oynuyorsan 1 1.5 saat girip çıkıyorsan alınmaz. Bence 244 TL biraz fazla gibi.

@u_888 hocam bu arada yeni bi' cloud gaming servisi cikmis ismi 'Boosteroid' icinde daha cok populer olan oyunlar mevcut.

Orn; GTA V, FIFA 21 vs.

Ek olarak platform tamamen WEB olarak kullaniliyor bu da cabasi. Yani herhangi bi' program indirmene gerek yok.

Uyelik ise aylik 4-5 euro civarinda.

Benim internetim 35/5 oldugu icin fazla desteklemiyor. Seninki eger 50/5 ustunde ise kesinlikle 'Boosteroid' al.

6 Aylığı 27 Euro bende GeForce Now ücretsiz sürümünü kullanıyorum sabah 10'a kadar sunucular boş oluyor 27 Euro 244 TL yapıyor 6 aylık, ay hesabında ayda 40 TL yapıyor tabii burada senin karar vermen gerekiyor. Eğer buna ayırabilecek bir bütçen varsa günde 4 5 saat oyun oynuyorum diyorsan alınır ancak öyle ara sıra oynuyorsan 1 1.5 saat girip çıkıyorsan alınmaz. Bence 244 TL biraz fazla gibi.

Sıra bekleme olayı oldupu halde genelde günde 7-10 saat arası kullanıyorum

@u_888 hocam bu arada yeni bi' cloud gaming servisi cikmis ismi 'Boosteroid' icinde daha cok populer olan oyunlar mevcut.

Orn; GTA V, FIFA 21 vs.

Ek olarak platform tamamen WEB olarak kullaniliyor bu da cabasi. Yani herhangi bi' program indirmene gerek yok.

Uyelik ise aylik 4-5 euro civarinda.

Benim internetim 35/5 oldugu icin fazla desteklemiyor. Seninki eger 50/5 ustunde ise kesinlikle 'Boosteroid' al.
Şimdi dediğin cloud gaming servine baktım. İndirimli hali 4,16 euro indirimsiz hali ise 14,99 euro zaten aylık bu kadar param olsa bilgisayar alırdım direk. Uygulama ve güncelleme ile ilgili bir sorunum yok.

Eğer o kadar uzun süredir sorunsuz kullanıyorsanız, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Yıllık masrafı 55 Euro, düz 600 TL desek, toplayacağınız hiçbir bilgisayar bu bütçede olamayacaktır zaten.

Bazı oyunlar serviste yok, mesela Red Dead Redemption 2. Ama Cyberpunk, Valhalla gibi oyunlar çıktıkları anda veya en azından kısa sürede ekleniyorlar. Microsoft'un kendi Cloud servisi olduğu için, yeni çıkan Xbox/PC oyunları belki Geforce Now'a eklenmeyebilir aynı RDR2 gibi, bunun dışında halihazırda rahat kullandığınız için ek bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Geri
Yukarı