+1 ile başlayan numaranın kime ait olduğu nasıl öğrenilir?

kkromaC

Decapat
Daha fazla  
Birkaç gün önce +1 (406) 612-5*** numarası birkaç kere aradı, konumu pensilvanya olarak gözüküyordu. Şimdide saçma mesajlar atıyor (Türkçe), bu numara neyin nesi yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Standart dolandırıcı veya reklam numarası. Kime ait olduğunu öğrenmenize bile gerek yok engelleyin. Bu tarz numaralardan SMS ve arama almak istemiyorsanız kendi numaranızı her yerde paylaşmayın çok fazla veri satışı oluyor.

Ne mesaj atıyor hocam meraktan soruyorum. Uygunsuz şeyler ise atmayın.
Numarayı engelleyin.
hocam valla okulda kızın biri durduk yere önüme gelip hesabımı çalmaya çalışma dedi bende nolduğunu anlamadım, eve geldiğimde bu numara aynı şekilde hesabımı çalmaya çalışma yazmış, ayıp vb. mesajlar atmış ve birkaç gün önce bu numara ardarda defalarca aradı fakat açmadım. Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, danışmak için sordum

hocam valla okulda kızın biri durduk yere önüme gelip hesabımı çalmaya çalışma dedi bende nolduğunu anlamadım, eve geldiğimde bu numara aynı şekilde hesabımı çalmaya çalışma yazmış, ayıp vb. mesajlar atmış ve birkaç gün önce bu numara ardarda defalarca aradı fakat açmadım. Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, danışmak için sordum
O kız mesaj atıyor olabilir.

Geri
Yukarı