1 ISS paketi iki evde kullanılabilir mi?

canofline

Centipat
Daha fazla  
Ev interneti kullanıyorum, hem köy hem de diğer evde kullanmak istiyorum. Bunun için bir alternatif var mı? Ne yapmam gerekiyor. İlla ayrı ayrı ev interneti paketi almam mı gerekiyor? Bunun için bir alternatif var mı? Ne yapmam gerekiyor, En uygun nasıl ayarlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ev interneti kullanıyorum, hem köy hem de diğer evde kullanmak istiyorum. Bunun için bir alternatif var mı? Ne yapmam gerekiyor. İlla ayrı ayrı ev interneti paketi almam mı gerekiyor? Bunun için bir alternatif var mı? Ne yapmam gerekiyor, En uygun nasıl ayarlayabilirim?
Köyde bakır, evinizde fiber varsa olmayabilir. Onun dışında aynı zamanda bağlanmayacak şekilde PPPoE şifresini iki cihaza girerek deneyebilirsiniz.

TurkNet gezgin internet ile aynı anda olmasa da ayda belirli bir ücret karşılığında internet hizmetinizi mesela köye gittiğiniz zaman orada çalıştırabilirsiniz ama aynı anda alamazsınız.

Hocam bir aralar Turkcell Superbox vardı, istediğin yerde kullanabiliyordun. Hâlâ var ise o işinizi görür.

Bir evde farklı 2 ISS kullanabiliyorsun ama bir tane ISS'yi farklı evlerde kullanamıyorsun. Taşıtma işlemi istiyorlar.

Köyde bakır, evinizde fiber varsa olmayabilir. Onun dışında aynı zamanda bağlanmayacak şekilde PPPoE şifresini iki cihaza girerek deneyebilirsiniz.
Bunu her ISS ile çalıştıramayabilir. Bildiğim kadarıyla Superonline engelliyor.

Bunun dışında aynı hizmeti iki yerde kullanmanız normal şartlarda ancak nakil ile mümkün ki burada da bir lokasyonda pasife döner o süre içerisinde. Kontratsız paketleri değerlendirebilirsiniz ancak çok pahalıya gelecektir kısa süreli kullanımlar için.

Geri
Yukarı