1.js "dosyası bulunamıyor" hatası

Blocoda

Centipat
Daha fazla  
Sürekli bu hatayı alıyorum. Her 5-10dk'da bir geliyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-22_192857.png
    resim_2022-01-22_192857.png
    5,8 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleyen: Moderatör:
1.js??? Windows profil dosyasını Javascript ile yazacak ve adını 1.js yapacak??? Hiç sanmıyorum.
Kesinlikle üçüncü parti bir uygulamanın kalıntısı.

İnternette başka bu hataya rastlayan görmedim. Bir 1.vbs hatasını gördüm. Onda da çözüm 1.vbs adlı bir dosya oluşturup wscript.Quit kodunu yazmak. Aynısını 1.js ile denediğimde sorun düzelmedi.

Javascript dosyası içerine doğal olarak Visual Basic değil Javascript yazmanız gerekiyor.
Javascript platform bağımsız bir dil olduğu için doğrudan X komutu kapatır diye bir şey yok.
Web üzerinde Window.close();, Nodejs üzerinde process.exit(); vs. gibi varyasyonları mevcut.

Ancak exception fırlatarak kapanmasını sağlayabilirsiniz.

JavaScript:
throw Error(void 0);

JavaScript dosyası içerine doğal olarak Visual Basic değil JavaScript yazmanız gerekiyor.
JavaScript platform bağımsız bir dil olduğu için doğrudan X komutu kapatır diye bir şey yok.
Web üzerinde Window.close();, nodejs üzerinde process.exit(); vs. gibi varyasyonları mevcut.

Ancak exception fırlatarak kapanmasını sağlayabilirsiniz.

JavaScript:
throw Error(void 0);

Yeni bir metin belgesi açıp içine bu kodu yazıp dosyayı ismini 1.js yapıp o hatadaki dosya konumuna mı atayım?

Demek ki oluşan hata ve exceptionları messagebox olarak gönderiyor.
Script içerisindeki ifadeyi silip sadece içi boş bir 1.js dosyası oluşturun.

Yaklaşık 30-40 dakikadır herhangi bir hata mesajı almıyorum. Galiba sorunum çözüldü. Yardımın için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı