1 Kasım'da gelecek olan telefon desteği nasıl alınır?

Hocam büyük ihtimalle siz tam para ödeyeceksiniz sonra e-Devlet'ten birkaç işlemden sonra başvuru yapıp gerekli miktarı ibanınıza yollayacaklar.(doğru olmayabilir)

Durum kesinleşti. YouTube'da birçok video var. Peşin ödeyeceksin ilk, daha sonra vergi dairesine giderek veya devletten, telefonun faturasını göstererek vergini indirimini alacaksın. Bende alacağım fakat bu gece alsam 1 Kasım olmadan, sorun olur mu acaba?

Durum kesinleşti. YouTube'da birçok video var. Peşin ödeyeceksin ilk, daha sonra vergi dairesine giderek veya devletten, telefonun faturasını göstererek vergini indirimini alacaksın. Bende alacağım fakat bu gece alsam 1 Kasım olmadan, sorun olur mu acaba?

Ben kesinleşsin diye 1 Kasım olunca babama abim için telefon aldıracağım. Şimdi 31'de aldınız derlerse 1gün için sakata gelmeyelim.

1 Kasım saat 00:01 de alsam?
1 Kasım'da yürürlülüğe giriyor demiş ama saat 8 gibi beklenir mi yoksa 00:00 da başlamış oluyor mu? (Ciddi soruyorum)

1 Kasım saat 00:01 de alsam?
1 Kasım'da yürürlülüğe giriyor demiş ama saat 8 gibi beklenir mi yoksa 00:00 da başlamış oluyor mu? (ciddi soruyorum)

Bende bilmiyorum ancak "00.01'de alsam olmaz mı?" demeniz beni güldürdü. Belki faturadan yola çıkarlar hiçbir fikrim yok. O yüzden bu konuyu açtım.

Yeni konular

Geri
Yukarı