1 milyon TL'niz olsa ne yapardınız?

KargaReis27

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Umarı iyisinizdir. Bugün biraz hayal kuralım, eğlenelim diye böyle bir konu açtım. Sizin 1 milyon TL 'niz olsa ne yapardınız? Alırım dediğiniz ürünün fiyatını ve adını yazarak bir liste yaparsanız, hem bu konuyu okuyanlar için de daha açıklayıcı olur. Örneğin:
- PS5 25 bin TL.
-Herhangi bir araba markası: 500 bin TL.
Bunlar gibi yaparsanız çok daha iyi olur. Yapmazsanız canınız sağ olsun. İyi hayaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Umarı iyisinizdir. Bugün biraz hayal kuralım, eğlenelim diye böyle bir konu açtım. Sizin 1 milyon TL 'niz olsa ne yapardınız? Alırım dediğiniz ürünün fiyatını ve adını yazarak bir liste yaparsanız, hem bu konuyu okuyanlar için de daha açıklayıcı olur. Örneğin:
- PS5 25 bin TL.
Bunlar gibi yaparsanız çok daha iyi olur. Yapmazsanız canınız sağ olsun. İyi hayaller.
Ev alır kiraya verirdim.

- PS5 25 bin TL.

1 milyon TL ile hayal bile kurulamıyor artık bu ülkede.

500-600 bin kredi çeker Mercedes C 180 alırdım.

1 Milyon TL bu soru için doğru sayı değil bence. Değeri kalmamış bir para miktarı.

500-600 bin kredi çeker Mercedes C 180 alırdım.

1 Milyon TL bu soru için doğru sayı değil bence. Değeri kalmamış bir para miktarı.
Hocam 1 milyon Tl değeri kalmamış diyorsunuz. Bazı seyleri abartıyorsunuz. 1 Milyon tl ile TOKİ sahibi olabilirsiniz. Togg alabilirsiniz. Evinizi döşeyebilirsiniz. Arsa alabilirsiniz. Asgari ücretin 11.000 tl oldugu dönemde 1 Milyon tl az diyorsunuz. Bazı şeylerin değerini bilin o parayı kazanmakta kolay değil.

Çok büyük bir para değil, yatırım yapmak dışında pek işe yaramaz. Ama havadan gelse ve harcamam gerekiyorsa üstüne 1M de ben ekler arabamın modelini yükseltirim.

Geri
Yukarı