1 milyon TL'ye araba önerisi

Bingoo

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
1 milyon TL değerinde altınım bulunuyor. Arabada aradığım 2 özellik var. İlki içinin geniş olması çünkü kilom 140 boyumda 193. ikinci aradığım özellik az yakıt yakması. Çok fazla performans aramıyorum çünkü sadece işimi görmesi için alacağım. Arkadaşım Honda Civic modelini önerdi sizin tavsiyeleriniz neler?

Civic'den ziyade Corolla bakabilirsiniz. İçerisi gerçekten çok geniş. Şaft Tüneli de bulunmadığı için koltuğu geri çekseniz bile arkaya biri oturursa rahat edebiliyor. Yakıt tüketimi de zaten o segment için en uygunu diyebiliriz.

1 milyon TL değerinde altınım bulunuyor. Arabada aradığım 2 özellik var. İlki içinin geniş olması çünkü kilom 140 boyumda 193. ikinci aradığım özellik az yakıt yakması. Çok fazla performans aramıyorum çünkü sadece işimi görmesi için alacağım. Arkadaşım Honda Civic modelini önerdi sizin tavsiyeleriniz neler?

Mazot'un çok yakması sizin için problem olur mu?

Biraz daha artarsa octovia alabilirsiniz.

Geri
Yukarı