1 ms (GtG) 1ms (MPRT) IPS 165 Hz 24.5-27 inch monitör

Bütçe
4700 civarı

4Glory

Decapat
Daha fazla  
Monitör
asus / acer
Merhaba,

1-2 ay boyunca bakmaktan artık başımı döndüren midemi bulandıran monitör olaylarında sizlere danışmak benim için en yararlısı olacaktır diye düşünüyorum. Malum ekonomik durum sebebiyle çokça araştırmam gerekmekte.

Hikayeli oyunlarla beraber Valorant'ta oynamaktayım. Şu an kullandığım Acer Nitro VG240YBMiix 1ms 75 Hz IPS monitörümü 2. ekran olarak kullanacağım.

Başlıkta da belirttiğim gibi özellikle IPS panel 1ms (GtG-MPRT) minimum 165 Hz 24.5-27 inch aralığında monitör önerisi olan var mıdır?

Uzun zamandır araştırmakta olduğum fakat arada kaldığım 2 monitörü sizinle paylaşmak isterim sizce hangisi alınmaya değer?

Not:24.5 inch 1080p mi 27 inch 1080p mi kimisi iyi kimisi pixel sorunu nedeniyle 27 almayın diyor.

Dosya Ekleri

• acer.png
    acer.png
    90,5 KB · Görüntüleme: 32
  • asus.png
    asus.png
    118,2 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:

Bu monitör soru işaretli. İlk çıkan serisi kronik sorunluydu. Şimdi düzeldi diyorlar fakat kendim görüp test etmedim. Bu yüzden önerisi yapamıyorum. Özellik olarak çok iyi. Tasarım ve duruşunu da beğeniyorum. Fakat kronik sorun riski varsa uğraştırır.
OC ise kendi içinde varsa sorun olmaz. Fakat siz 3. part yazılım ile yaparsanız garanti dışı kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı