1. nesil AirPods alınır mı?

heraishere

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, günümüzde 1. nesil AirPods alınır mı sizce? Sahibinden üzerinden Param Güvende ile 1000 TL'ye batarya ömrü %80 AirPods buldum. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aman dikkat, daha önce ben de Sahibinden gibi yerlerden AirPods 1.nesil almayı denedim. Hepsinin seri numarasını Apple sitesinden ve Google'a yazarak kontrol edin, muhtemelen Google'da o seri numarasını bulacaksınız. Çoğu sahte, orjinal 1 tane bile bulamamıştım baktığım zamanlarda.

Evet, günümüzde bile 1.nesil AirPods alınabilir, ama böyle ürünlerin ikinci elini önermiyorum.

Kulaklıkları 2. el almayın, özellikle kulakiçi olanları.

Kulaklıkları 2. el almayın, özellikle kulakiçi olanları.
Aman dikkat, daha önce ben de Sahibinden gibi yerlerden AirPods 1.nesil almayı denedim. Hepsinin seri numarasını Apple sitesinden ve Google'a yazarak kontrol edin, muhtemelen Google'da o seri numarasını bulacaksınız. Çoğu sahte, orjinal 1 tane bile bulamamıştım baktığım zamanlarda.

Evet, günümüzde bile 1.nesil AirPods alınabilir, ama böyle ürünlerin ikinci elini önermiyorum.
Peki ne önerirsiniz? Kulak Üstü de alabilriim ancak markası tam belli olmayan ürinleri pek tercih etmek istemiyorum. Maksimum bütçe 1500 TL olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı