1. nesil i3 ve SSD olan laptopa Windows XP kurmak nasıl fikirdir?

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, 1. nesil i3 ve SSD olan laptopuma (Hiç kullanmıyordum bugün eski eşyalarımın arasında buldum.) Windows XP kurmayı düşünüyorum. Windows 10 çok ağır çalışıyor Windows 7 de kurmak istemiyorum. Amacım Windows XP kurup tamamen nostaljik GTA Vice City, San Andreas, CS 1.6 gibi oyunlar kurup hevesim gelince bilgisayarı açıp eğlenmek. Sizce yapılır mı?

Arkadaşlar, 1. nesil i3 ve SSD olan laptopuma (hiç kullanmıyordum bugün eski eşyalarımın arasında buldum.) Windows XP kurmayı düşünüyorum. Windows 10 çok ağır çalışıyor Windows 7 de kurmak istemiyorum. Amacım Windows XP kurup tamamen nostaljik GTA Vice City, San Andreas, CS 1.6 gibi oyunlar kurup hevesim gelince bilgisayarı açıp eğlenmek. Sizce yapılır mı?

Windows 8'e geçmeyi düşündün mü ve de sistem özellikleri ne tam olarak ona göre cevaplayalım

Windows 8'e geçmeyi düşündün mü ve de sistem özellikleri ne tam olarak ona göre cevaplayalım.

Bilgisayarı kullanmıyorum zaten yan bir köşede duruyordu kaç yıldır kullanmıyorum. Kullanmayı düşünmüyorum. Elimde 10. nesil sistem varken ne işime yarar ki? Böyle değerlendirmeyi düşündüm nasıl fikir diye sordum. Sistem özellikleri bu:

i3 m350.
6 GB RAM.
ATI Mobility Radeon HD5470 ekran kartı.
240GB SSD.

Arkadaşlar, 1. nesil i3 ve SSD olan laptopuma (Hiç kullanmıyordum bugün eski eşyalarımın arasında buldum.) Windows XP kurmayı düşünüyorum. Windows 10 çok ağır çalışıyor Windows 7 de kurmak istemiyorum. Amacım Windows XP kurup tamamen nostaljik GTA Vice City, San Andreas, CS 1.6 gibi oyunlar kurup hevesim gelince bilgisayarı açıp eğlenmek. Sizce yapılır mı?
RAM 2 GB veya üstü ise Windows 7 kurabilirsiniz,diğer türlü XP tek şansınız ama ben her türlü XP öneririm.

Bilgisayarı kullanmıyorum zaten yan bir köşede duruyordu kaç yıldır kullanmıyorum. Kullanmayı düşünmüyorum. Elimde 10. nesil sistem varken ne işime yarar ki? Böyle değerlendirmeyi düşündüm nasıl fikir diye sordum. Sistem özellikleri bu:

i3 m350.
6 GB RAM.
240GB SSD.

Windows 8.1 indirmelisin bence.

Eğer kurduğunda sıkıntı çıkarmıyorsa internet kullanabiliryorsan güvenliği göze alarak kurabilirsin.Nostanji için bu dediklerim yoksa sıkıntı çıkarabilir.

i3 m350.
6 GB RAM.
240GB SSD.

8.1 indirebilirsin. @OgnitorenKs'nin performans editionlarınada bak.

Geri
Yukarı