1 Ölü piksel ayıplı ürün mü oluyor?

Ernoyan

Centipat
Merhaba forum sakinleri,

1 Ölü pikseli için Tüketici Hakem Heyetlerine başvuru yaparsam bir sonuç alır mıyım?
Samsung oyuncu monitörü almıştım ilk aldığım zaman 3 adet falan ölü piksel vardı değişim yapıldı ve zamanla bu üründe de ölü piksel oluştu ve zamanla artacağını düşünmekteyim.

Yok hocam kullanıcı hatası diyemezler ölü piksele. Siz iade-değişim isteyin, yardımcı olmazlar ise THH başvurun ve hakkınızı kesinlikle arayın. O ölü piksel zamanla çoğalabilir ya da büyüyebilir.

Servise söyledim bunu zaten. Tamir ediliyorsa edin veya paneli değişin yada iade ediyorum dedim.
Burası servis dedi orada ki eleman bana, durumuzu Samsung müşteri hizmetlerine belirtin dedi.
Kafanıza göre işlem yapmıyoruz biz dedi.

Servise söyledim bunu zaten. Tamir ediliyorsa edin veya paneli değişin yada iade ediyorum dedim.
Burası servis dedi orada ki eleman bana, durumuzu Samsung müşteri hizmetlerine belirtin dedi.
Samsung müşteri hizmetleri daha sıkıntılı emin olun. Ürünümü zorla iade ettirdiler değişmesini istememe rağmen.

Bankanız ile harcama itirazı da yapabilirsiniz kusurlu ürün diyerekten. Aldığınız yer de iade edebiliyor sonuçta. Etmezseler de banka ellerinden zorla alabiliyor. Tabii ki burada sorun Samsung’a ait ve onların umursamazlığı. Ne kadar etik olur bilemem. Ölü piksel yüzünden bir şey yapılmazsa hakkımı arayacağım diyebilirsiniz. Bir ihtimal başkasına yönlendirebilirler. Sırasıyla servis, banka, hakem heyeti şeklinde başvurabilirsiniz.

Bankanız ile harcama itirazı da yapabilirsiniz kusurlu ürün diyerekten. Aldığınız yer de iade edebiliyor sonuçta. Etmezseler de banka ellerinden zorla alabiliyor. Tabii ki burada sorun Samsung’a ait ve onların umursamazlığı. Ne kadar etik olur bilemem. Ölü piksel yüzünden bir şey yapılmazsa hakkımı arayacağım diyebilirsiniz. Bir ihtimal başkasına yönlendirebilirler.

En mantıklısı Tüketici Hakem Heyetlerine başvurmak. Sonuçları sizinle paylaşacağım.
1 ölü piksel için garanti kabul etmiyormuş. Ama THH ne der bilemem.

İşte önemli olan bu benim için THH ne der.

Tek çekim için geçerli. Taksitli alışveriş de olmuyor bu da maalesef.
İş Bankası taksitli alışverişe de izin veriyor. Bankadan bankaya mı değişiyor yoksa?
303BFF2E-B1FE-4496-8213-0C6439BA1F8D.jpeg

İş Bankası taksitli alışverişe de izin veriyor. Bankadan bankaya mı değişiyor yoksa?
Eki Görüntüle 608720
Galiba öyle, Ziraat ile bir kaç gün önce görüşmüştüm. Yurt dışı ürünümün elime daha ulaşmamıştı ve taksitli idi ödemem, Ziraat taksitli olduğu için yapamayacağını söylemişti. Bankadan bankaya değişiyor demek ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı