1 prize 3 çoklayıcı bağlamak sorun olur mu?

Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarın yerini değiştireceğim için biraz kablo uzatma macerasına girişmem gerekli. Odada 1 priz var ve ona akım korumalı bir priz bağlı. Tunçmatiğin ürününü kullanmaktayım. Bu ürüne 1 TV, 1 Android box, modem ve telefon şarj aletlerini takıyoruz. Bilgisayar masası yaklaşık 7 metre uzaklıkta olacak. Tunçmatiğin bu ürününe 10 metre uzatma kablosu takıp bilgisayarın oraya kadar kablo çekip o kablonun ucuna yine akım korumalı Tunçmatik 3'lü priz takmayı düşünüyorum. Herhangi bir sorun olur mu?

Görsel olarak da anlatmaya çalıştım. Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi akşamlar dilerim.

cizim.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Her kablonun belirli bir yük kapasitesi vardır, her prizin de. Çoklayıcıları ne için kullanacaksin önemli olan o yani, tutup da kettle, elektrikli soba vs hepsini takarsan problem olma ihtimali var.

Her kablonun belirli bir yük kapasitesi vardır, her prizin de. Çoklayıcıları ne için kullanacaksin önemli olan o yani, tutup da kettle, elektrikli soba vs hepsini takarsan problem olma ihtimali var.

Hocam ilk prize TV, modem, Mi Box ve telefon şarj aletleri bağlı oluyor. Uzattığım kabloyada PC kasası ve monitör bağlayacağım sadece

3*1,5 milimetrekare kablo işinizi görecektir. Kablo markası olarak Öznur veya HES tercih edebilirsiniz. Kablo uçlarına da Viko fiş alırsanız kafanız rahat eder.

3*1,5 milimetrekare kablo işinizi görecektir. Kablo markası olarak Öznur veya HES tercih edebilirsiniz. Kablo uçlarına da Viko fiş alırsanız kafanız rahat eder.

Bu ürün nasıldır hocam ? Koçtaşta sadece şuan bu var. Bugün ürün lazım bana o yüzden internete bulaşamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı