1 sene kullanılan Moster laptop iade edilebilir mi?

14 gün içerisinde belli şartlar altında iade mümkün. Daha sonrasında soruna göre garanti prosedürü devreye girer duruma göre değişim veya tamir yapılır.
Firma tamir yerine duruma göre para iadesi yapabilir. (Elinde parça olmayabilir veya tamir sıfırından daha maliyetli olabilir vs. vs.)

Ben şahsen paramı almak ya da dediğim gibi daha üst modeliyle değişmesini istiyorum çünkü bilgisayar kullanılmadı bile neredeyse bu kadar saçmalığın başıma gelmesi bence ürünün kusurlu olduğunu gösterir ki bu da benim paramı geri almamın yolunu açar yanlış mı düşünüyorum?
Dostum sende işin çakallığına vuruyorsun. Üst modelle değişim falan 😀

Ben şahsen paramı almak ya da dediğim gibi daha üst modeliyle değişmesini istiyorum çünkü bilgisayar kullanılmadı bile neredeyse bu kadar saçmalığın başıma gelmesi bence ürünün kusurlu olduğunu gösterir ki bu da benim paramı geri almamın yolunu açar yanlış mı düşünüyorum?

Hocam düşünün iPhone 11 aldınız diyelim sonra 1 yıl sonra geri götürüp bu ürün kusurlu bana şimdi iPhone 12 verin demek saçma olur gibi.

Hocam düşünün iPhone 11 aldınız diyelim sonra 1 yıl sonra geri götürüp bu ürün kusurlu bana şimdi iPhone 12 verin demek saçma olur gibi.

Ben onu bilmediğimden sordum iPhone 11 aldığımda üzerinden zaman geçtikçe telefon ısınmaya vb birçok sorunu olmaya başlamıştı garantiye gönderdiğimde yeni cihaz ile değiştirilmişti böyle bir durumda o zamanlarda üzerine para koyup bir üst modeli alma gibi bir muhabbet dönüyordun onun içindi o yazdığım.

Ben onu bilmediğimden sordum iPhone 11 aldığımda üzerinden zaman geçtikçe telefon ısınmaya vb birçok sorunu olmaya başlamıştı garantiye gönderdiğimde yeni cihaz ile değiştirilmişti böyle bir durumda o zamanlarda üzerine para koyup bir üst modeli alma gibi bir muhabbet dönüyordun onun içindi o yazdığım.
Apple'ın böyle bir politikası var ama burada ürünün kusurlu olması gerekiyor. Ayrıca Monster ve Apple markalarının bir bağı yok, politikaları farklı.

Ürünü garantiye yollayın, gerekli işlemler yapılır. İade alınması bu durumda mümkün durmuyor.

Maalesef böyle bir imkanı hiçbir firma sunmuyor. Aynı sorundan cihaz 3 kere servise giderse para iadesi alma hakkınız bulunuyor diye biliyorum.
O bile kolay olmuyor. Apple ile Beast kulaklık için yaşadim aynısını ve 4. tamir/değişim raporunda THH ile neredeyse zorla 6 aylık ürüne iade alabildim.

Bende bir yıl kullandığım ekran kartını gideyim WattMan hatası veriyor diye iade edeyim sonra onlardan da parasını alayım yok öyle şey ne yazık ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı