1 sınıf büyük kızla konuşmak istemek

BYJRIE

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 10. sınıfım ve yaklaşık 1-2 hafta önce bir kız gördüm. Benden 1 üst sınıfta onunla konuşmak istiyorum ama bir türlü yapamıyorum. Sizin tavsiyeniz ne olur? Kızla az çok Instagram'dan konuştuk bugün tekrar yazdım ama 4 saattir görüldü bile atmadı okulda konuşmayı deneyeceğim. Sizce ne yapmalıyım?

Merhaba. Ben 10. sınıfım ve yaklaşık 1-2 hafta önce bir kız gördüm. Benden 1 üst sınıfta onunla konuşmak istiyorum ama bir türlü yapamıyorum. Sizin tavsiyeniz ne olur? Kızla az çok Instagram'dan konuştuk bugün tekrar yazdım ama 4 saattir görüldü bile atmadı okulda konuşmayı deneyeceğim. Sizce ne yapmalıyım?

Görüldü bile atmamış belli ki düşünmüyor ama yine de sen bilirsin şansını denemekten zarar gelmez.

Görüldü bile atmamış belli ki düşünmüyor ama yine de sen bilirsin şansını denemekten zarar gelmez.

Bilmiyorun belki de çok az tanıdıgı için yazmıyor olabilir.

Kız bir de çok güzel onu kırmak ya da üzmek istemiyorum biraz da utanıyorum.

Son düzenleme:

Kız bir de çok güzel onu kırmak ya da üzmek istemiyorum biraz da utanıyorum.
Yani güzelse ve senden büyükse ihtimal düşük. Ama Allah'dan umut kesilmez. Kızlar genelde kendinden büyük yada yaşıt kişileri tercih ederler.

Yani güzelse ve senden büyükse ihtimal düşük. Ama Allah'dan umut kesilmez. Kızlar genelde kendinden büyük ya da yaşıt kişileri tercih ederler.

Hocam selam kızla uzunca konuştuk sanırım ona duyduğum duyguları anladı zaten arkadaşı ona söylemiş bende nazikçe ondan özür diledim canını falan sıktıysam diye anlayışla karşıladı erkek arkadaşından yeni ayrılmış ve pek ilişkiye girmek istemiyor bu aralar konuşup anlaştık okulda konuşuruz gibisinden yani en azından arkadaş olduk Allah'tan ümit kesilmez ileriside olabilir.

Tekrardan merhaba kızla bayağı konustuk ve arkadası gıdıp ona ondan hoslandıgımı soylemıs kız ise bu aralar sevgılı yapmak istemiyorum cunku yenı ayrıldım demış kızla şu an arkadas gibi bir şeyiz yarın onunla konusmayı deneyeceğim sızce onunla nasıl yakınlaşabilirim arkadaş olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı