1 tane 32 GB DDR5 RAM performans kaybı yaşatır mı?

FlagellumDei58

Femtopat
Daha fazla  
Anakart
Gigabayte z790 Gaming X AX 1700 Pin
İşlemci
i513600K
Öncelikle merhaba, Gaming Gen TR'den RAM sipariş verdim 2x16 Dual sipariş verdim sanıyorudum. Meğerse tek 32 GB 6000MHz CL30 sipariş vermişim eve gelince fark ettim. FPS kaybı olur mu acaba? Bayağı canımı sıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, Gaming Gen TR'den RAM sipariş verdim 2x16 Dual sipariş verdim sanıyorudum. Meğerse tek 32 GB 6000MHz CL30 sipariş vermişim eve gelince fark ettim. FPS kaybı olur mu acaba? Bayağı canımı sıktı.

Ortalama 5-10FPS arası bir fark oluşacaktır diye düşünüyorum.
Satın aldığınız yer ile iletişime geçip değişimini talep edin, belki yardımcı olurlar.

Kayıp olacaktır. Oyundan oyuna muhtemelen değişir ama ortalama 10fps diyelim. Eger sizin için çok önemli ise, değiştirebiliyorsanız sorun. Çok sorun değilse de, ilerleyen süreçte bir 32GB daha alırsınız.

Kayıp olacaktır. Oyundan oyuna muhtemelen değişir ama ortalama 10fps diyelim. Eger sizin için çok önemli ise, değiştirebiliyorsanız sorun. Çok sorun değilse de, ilerleyen süreçte bir 32GB daha alırsınız.
Senin dediğin biraz daha mantıklı 32 almak lazım iadeyi gönder üstüne başka ürün al kafadan 10 gün takar bana.

Profesyonel olmadıktan sonra cok etkisi olmaz şu yönden de düşünmek lazım; ileride bir 32 daha alıp PCni 64 yapma şansın da olur.

Geri
Yukarı