1 TB 3.5 HDD önerisi

Hocam HDD önermem taşırken sert koyarsan bozulur bad sector olup içindeki dosyalar gidebilir bu şekilde 400GB yakın dosyam kayboldu artık HDD güvenim kalmadı. SSD manyak bir şey oyunlarımı D diskine kuruyorum SSD olduğundan kayıpsız şekilde oynuyorum.

Taşırken derken.
Windows'u da HDD'ye mi kurdunuz?

Ben kurmadım bilgisayarcı kurdu hazır geldi bize.

Taşırken derken.

Ben kurmadım bilgisayarcı kurdu hazır geldi bize.

Mesela bilgisayarı aldınız içini temizliyim derseniz yavaş sarsıntısız şekilde koymanız lazım sert bir şekilde koyarsanız HDD bozulma ihtimali oluyor ama SSD böyle bir şey yok istersen 5 kattan aşağıya bırak PCB sağlam olsun tak kullanan. :)

Mesela bilgisayarı aldınız içini temizliyim derseniz yavaş sarsıntısız şekilde koymanız lazım sert bir şekilde koyarsanız HDD bozulma ihtimali oluyor ama SSD böyle bir şey yok istersen 5 kattan aşağıya bırak PCB sağlam olsun tak kullanan. :)

Ya şimdi her şey HDD de şimdi Windows'u HDD'ye kur falan ooo çok iş.

Tamam hem HDD hem SSD önerin HDD dekileri SSD de yedekliyim.

HDD 3TB SSD de 3TB.

HDD Windows kurmak 30 dk zaman alır, SSD kurmak ise 15 dk en fazla program falan açılma süresi falan aşırı fark eder.
Anakart modeliniz nedir uyarsa NVMe M.2 SSD önerelim.

Geri
Yukarı