1 TB DRAM'li SSD tavsiyesi

Daha fazla  
DRAM içeren 1 TB'lık bir SSD almayı düşünüyorum. Anakartım A520M S2H 5100MHz. Gigabyte NVMe M.2 SSD olarak öneriniz var mı? DRAM olsun, okuma yazma hızı çok düşük olmasın ama çok yüksek olmasına da gerek yok.

O nasıl bir başlık? Dram'li 1 TB SSD tavsiyesi olması lazım. Bir an diyecektim 1 TB DRAM mi olur? 1 GB mı demek istedi acaba? Bu arada bütçeniz el veriyorsa tabii ki Samsung alıp geçin. Yetmiyorsa HP veya MSİ'ın modelleri de popüler bu aralar. Crucial da yine iyidir.

O nasıl bir başlık? Dram'li 1 TB SSD tavsiyesi olması lazım. Bir an diyecektim 1 TB DRAM mi olur? 1 GB mı demek istedi acaba?
Bu genellikle moderatör kaynaklı oluyor. Adamlar başlıkları değiştirmek için değiştiriyorlar.

Bütçe ne kadar acaba?

1500 1700 arası Amazon linki paylaşan arkadaşın attığı güzel onu almayı düşünüyorum.

Cumartesi adresime teslim edilecek gözüküyordu bugün getirdiler bu kadar hızlı olacağını beklemiyordum kurdum şimdi harddiskteki dosyalarımı aktarıp harddisklerimi kasadan çıkartıyorum fazlalıkları atma vaktim gelmişti teşekkürler.

1500 1700 arası Amazon linki paylaşan arkadaşın attığı güzel onu almayı düşünüyorum.

Cumartesi adresime teslim edilecek gözüküyordu bugün getirdiler bu kadar hızlı olacağını beklemiyordum kurdum şimdi harddiskteki dosyalarımı aktarıp harddisklerimi kasadan çıkartıyorum fazlalıkları atma vaktim gelmişti teşekkürler.

40 saniyede açtığım oyunu 7 saniye sürede açtım bu hız halismi çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı